No hodnotím to že ty u někoho kdo byl mega kamanč,převlékač kabátů a bezcharakterní kariérista hodnotíš jeho ksicht,jak se mu to tam krásně propsalo. Ty jseš tak blbá,že to není ani možný :-))))))))))))) Hele,propsalo se mu tam taky to jak skládal oslavný básničky na okupaci naší země a nebo jak udal kamráda kvůli postupu v místním výboru KSČ ? Ne,asi co ? :-))) Jemu se tam,teda aspon podle idiotů tvýho ražení přepsalo do ksichtu hlavně to jak ted opakuje ty vaše stupidní libtardí názory a to jde hlavně,že ? Vidím do vás jak do hubený kozy,zasraní libtardi.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
