Krásný to den 
I když asi jak pro koho, že? 
Podle mě to předpokládali, taky jsem to předpokládal, že soud prezidentovi vyhovět musí. Šak kdo schvaluje ústavní soudce do funkce - prezident. Nepůjdou proti němu. Druhá věc je, jestli vláda tomu rozhodnutí vyhoví.
Ale dobře Pávka podráždili, choval se jak malej kluk a žalovníček,
teď se mu chlámou. A jsem si jist, že humorista Macinka brzy vymyslí další
provokaci. Pávek má oproti němu tak poloviční IQ, zase se na něco chytí.

"Pávek má oproti němu tak poloviční
IQ"

Macinka je primitiv a pochybuji, že má vyšší IQ než 95.

Ty si vůbec uvědomuješ, že prezident je vrchním velitelem vojsk ČR a tím
pádem má být na summit Nato zařazen automaticky jako první. Vidím, že
intelektuálně jsi na úrovni ................

Sklízí, co zasel. On házel klacky pod nohy jim jako první. Kdyby byl chytrej, nemusel se teď chovat jak kluk, kterýho nechtějí vzít do ZOO.
No hajlujícího ministra bych mít nechtěl.
Pokud zastáváš takové manýry - tak prosím - něco to o tobě
vypovídá.

To ale nebyl ten důvod.
Ministři s kauzami jsou lepší? Takovej Rakušan, za kterým je 5 divných úmrtí?
Neví se, jestli určitě hajloval, hajluje se pravou rukou, mohl mávat.
