SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 22 minutami | #6689
Tak pro Fantoma Chatujme.cz, že nad touhle sviňskou cimrou drží ochrannou ruku. *23266*


| Předmět: RE:
před 18 minutami | #6691 (1)

| Předmět: RE: RE:
před 11 minutami | #6693 (2)

Mi nějakej hit od Seleny Gomez nedáš? *725*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 6 minutami | #6696 (3)

Poslúchám věčinú énem metal. Ale Fantóma sem inde nenašla. *3456*



| Předmět: RE: RE:
před 9 minutami | #6694 (2)

Já su ludra. Po druhých zádech šplhám do nebetyčných výšin.😄



| Předmět: Upozornění
před 44 minutami | #6684

Ahoj,

vzhledem k množícím se závadným příspěvkům na tomto diskuzním foru vám sem veřejně dávám toto upozornění.

Odmítám dokola řešit laxnost místního správce k závadným příspěkvům a proto apeluji i na vás, diskutující - kroťte se ve vašem vyjadřování. Vím, že tato diskuze má mantinely nastavené trochu mírněji, než jinde. Nicméně se tu nemusíte chovat občas jak utržení ze řetězu a sahat k hrubým vulgaritám a osobnímu napadání. To, co se tu děje poslední dny, už je dost přes čáru a je třeba s tím přestat. Poslední kapka je, když musím smazat příspěvek i samotnému správci diskuze.

Nerad bych sáhl k tomu, že bude diskuze uzamčena a následně smazána.

Nemusíte se tu ani vzájemně obviňovat, kdo koho nahlásil a kdo kvůli komu dostal BAN. Diskuzi sem chodím číst konkrétně já, tresty jsem rozdal bez nahlášení od kohokoliv z vás a číst ji zde budu dál, abych se ujistil, že jste se zkrotili a dokážete to udržet v nějakých rozumných mezích.

Díky každému, kdo to vezme na vědomí. Uživejte léto a nepřehánějte to zde.



| Předmět: RE: Upozornění
před 36 minutami | #6685 (1)
| Předmět: RE: RE: Upozornění
před 29 minutami | #6687 (2)

To si piš, že je. On tě na tu drobnost neupozornil předem?-))))))))




| Předmět: RE: RE: Upozornění
před 19 minutami | #6690 (2)

Easi...ne, on je asi princezna , nevidíš tu korunku? *23266*



| Předmět: RE: Upozornění
před 9 minutami | #6695 (1)

Vítám pana admina Fantomase na této diskusi. *28961* Taky se přimlouvám za slušnější diskusi a hlavně furt nepoužívat slovo ludra.



| Předmět: RE: RE: Upozornění
před 5 minutami | #6697 (2)

Ludro jedna nevěrná. To je vděk za moji dobrotu???? Odstěhuji se k mamince.



| Předmět: RE: Samozřejmě,
před 2 hodinami | #6675 (1)

Krásný to den *5675*
I když asi jak pro koho, že? *27179*



| Předmět: RE: RE: Samozřejmě,
před 2 hodinami | #6676 (2)

Bych chtěl vidět ty xichty Babiše, Mrcinky a zdejších bolševiků *17574* *5675*



| Předmět: RE: RE: RE: Samozřejmě,
před hodinou | #6678 (3)

Podle mě to předpokládali, taky jsem to předpokládal, že soud prezidentovi vyhovět musí. Šak kdo schvaluje ústavní soudce do funkce - prezident. Nepůjdou proti němu. Druhá věc je, jestli vláda tomu rozhodnutí vyhoví.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Samozřejmě,
před hodinou | #6679 (4)

Ale dobře Pávka podráždili, choval se jak malej kluk a žalovníček, teď se mu chlámou. A jsem si jist, že humorista Macinka brzy vymyslí další provokaci. Pávek má oproti němu tak poloviční IQ, zase se na něco chytí. *19*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Samozřejmě,
před hodinou | #6682 (5)

"Pávek má oproti němu tak poloviční IQ"
*6476* *6476*
Macinka je primitiv a pochybuji, že má vyšší IQ než 95.
*3422* *3422*
Ty si vůbec uvědomuješ, že prezident je vrchním velitelem vojsk ČR a tím pádem má být na summit Nato zařazen automaticky jako první. Vidím, že intelektuálně jsi na úrovni ................ *3422* *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Samozřejmě,
před hodinou | #6683 (6)

Sklízí, co zasel. On házel klacky pod nohy jim jako první. Kdyby byl chytrej, nemusel se teď chovat jak kluk, kterýho nechtějí vzít do ZOO.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Samozřejmě,
před 32 minutami | #6686 (7)

No hajlujícího ministra bych mít nechtěl.
Pokud zastáváš takové manýry - tak prosím - něco to o tobě vypovídá.
*5655* *5655* *5655*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 28 minutami | #6688 (8)

To ale nebyl ten důvod.

Ministři s kauzami jsou lepší? Takovej Rakušan, za kterým je 5 divných úmrtí?

Neví se, jestli určitě hajloval, hajluje se pravou rukou, mohl mávat. *29185*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Samozřejmě,
před 15 minutami | #6692 (5)

Já si myslím, že mu ještě dají sežrat *10642* *23266*



| Předmět:
před 3 hodinami | #6664

No… faktem je, že to tady Selena bral laxně i přes Lukášovi domluvy. Ne každý nahlášený příspěvek musí být smazaný ale tady to bývá občas za hranou. Tady jsou admini v pohodě a když si nasype popel na hlavu, tak si myslím, že mu Fantom trest sníží. Na nových Lidé.cz nebyl problém chytnout i doživotního banána. Sama jsem tam chytila 14 dní za: “tobě už se míchá sopel s mozkem”. Buďme rádi za zdejší hodně tolerantní administrátory…



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6665 (1)

Jžš sorry jako.-)))) Já jsem myslela, že jde o Selenu. *33648* *33648* *33648* Ale to na obsahu nic nemění.



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6670 (1)

Dodnes to bere laxně. Ba co víc, on kryje potížisty rusofily, místo aby je dávno zabanoval. Dosáhne leda zrušení diskuze.




| Předmět:
před 3 hodinami | #6661

Prezident s žalobou nejspíš nemá šanci. Vláda má odpovědnost i za jeho činy, říká Gerloch (ústavní právník)



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6663 (1)

Ale bude sranda.-)))))



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6672 (2)

Už je. Protáhly se vám Babišovcům xichty *4960* *17574* *5675*




| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6671 (1)

Už uspěl. Pojede na summit nato. Co bude dál není podstatné.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6674 (2)

Nedělej účet bez hostinského.-) Jedná se o předběžné opatření, ne o konečné rozhodnutí, jak je v článku uvedeno. Babiš s tím počítal a určitě má i pro tuhle variantu řešení. Předčasná radost zatím není na místě.



| Předmět:
před 3 hodinami | #6660

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Ponechané vulgarismy a osobní napadání v citaci vzkazu



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6662 (1)

Roleta patří do stejné skupiny bonzáků jako Bramborák. Ve šwajcu baby jako ona stojej celej den za záclonama a káblujou na fízlárnu. *5176* *5176* *2* *3447*



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #6667 (2)

Největší a nejzbabelejši bonzák jsi ty s tou odkvetlou kytkou a s Lidkou.
My charakteři se předem k nahlášení přiznáme. Vy nikdy ty srágoro zbabělej.
Admin to dobře ví.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6668 (3)

A vlastně ty to víš taky, srágoro ruskej.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6677 (4)

Tak ať admin vytapetuje kdo víckrát bonzoval! *27482* *27482* .....ty bramborovej pytlovači, to že se k tomu přiznáš tě nemá dělat bonzákem??? *33648* *33069* *16449* *27482*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6666 (1)

Už jsem tě viděla v báni. *23266*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6673 (1)
Někdo si tady chce stěžovat? Já s vámi zatočím po bolševicku.


| Předmět: RE:
před hodinou | #6680 (1)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Vulgarity



| Předmět:
před 10 hodinami | #6648
| Předmět:
před 11 hodinami | #6645
| Předmět: RE:
před 10 hodinami | #6647 (1)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?