SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6726

Zobrazit vše


| Předmět:
před 15 hodinami | #6726
| Předmět: RE:
před 15 hodinami | #6727 (1)

Taky bych chtěla na Summit ale stačí jenom na tu večeři. Potom ať mě letadlem zase hodí domů. Přišlo by to laciněji než prezident s jeho menažerií… Ale zase bych neviděla, jak si bude soudruh prezident podávat ruku s Trumpem. Babiš a Pavel - dva komunisté z Varšavské smlouvy na Summitu NATO. To nevymyslíš.-))))



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6762 (2)

Doufám, že Trump ví, co o něm řekl ten náš krasavec . ))) a že ty dva, posadí vedle sebe *23266* *2*



| Předmět: RE:
před 13 hodinami | #6730 (1)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?