Čau lidi.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Taky bych chtěla na Summit ale stačí jenom na tu večeři. Potom ať mě letadlem zase hodí domů. Přišlo by to laciněji než prezident s jeho menažerií… Ale zase bych neviděla, jak si bude soudruh prezident podávat ruku s Trumpem. Babiš a Pavel - dva komunisté z Varšavské smlouvy na Summitu NATO. To nevymyslíš.-))))
Doufám, že Trump ví, co o něm řekl ten náš krasavec . ))) a že ty
dva, posadí vedle sebe
