https://www.facebook.com/reel/1794972421869433
Macinka je super..je mladý ale je to politik..není to jen soudruh
který převlíká kabárty. 
https://www.facebook.com/reel/1794972421869433
Macinka je super..je mladý ale je to politik..není to jen soudruh
který převlíká kabárty. 

** A Petr Macinka má sakra pravdu. Pavel bohužel poškozuje pověst České
republiky ve světě a dělá ostudu. ☝️
Takhle hrozného prezidenta jsme ještě po revoluci neměli. ☝️
Držím vládě palce, ať to zvládne se ctí. Zatím to dává....
Můj nic je Lidkagerhard..nejsem Gerta a pevně věřím,že si toho Fantom všimne kdo zde provokuje.
https://www.facebook.com/reel/1346374794119310
Neskutečné,co se to děje ..co,to předvedl soud ?
Ani nevi, ce sem dava ...:-)))))), houby tomu rozumi
Osobní napadání,urážení..Selene jednej než zaúřaduje Fantom..nenechám se pořád dokola urážet !
Nic k tématu opět osobní napadání.Proč to děláte,proč chodíte na diskuze..já na nikoho z vás neútočím !
Tvé témata jsou pro lidi mentálně postižené.Napiš na jakou akci vyrazíš o víkendu.Prý tam máte nějaké oslavy.
No já si myslím, že se to ještě vyvrbí. A krasavec se svou suitou ostrouhá.
https://www.facebook.com/reel/1014982210896181/
Kam se to dostala ČR ? Macinka má pravdu..
Mrcinka má leda zapařenou prdel a uraženou dětskou ješitnost,
blbánek.
Ústava je na straně P.Pavla, což všichni s IQ nad 70 věděli už dávno a
tečka. A vy komouši se třeba poserte.
Na orlenu v čáslavi někdo zapomněl víčko od nádrže. Ať se de ten
einstein odtamtud podívat k autu, jestli to není jeho . Jsem se mu kouknul na
profil a má tam fotogalerii s názvem tygr. Tvl né asi. Veverka

Dyk jsi na tom profilu tak 5 x týdně, ty vemeno.
Tygr... všimnul jsem si taky. Jenže to jsem nenapsal já, ty osle. Uložilo se
mi to tak samo. A ani o to uložení jsem nestál. Já ho našel kdesi na netu a
použil jako ikonku. Toť celá záhada ty hňupe.
Už ti zase otrnulo? Ty o ten ban fakt tolik stojíš?
ORLEN? Ani nevím, že v tom městě, o kterým nevím, proč furt meleš,
nějakej ORLEN je 
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky.
Minulé jsi se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty?
Může být. Tentokrát už to zpět nevezmu.
Bramboro ty jseš marnej 
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky. Minulé jsi
se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty? Může být.
Tentokrát už to zpět nevezmu.

Jsi dobrej komik. A neber to zpátky. Bonzuj. Když ti to dělá dobře. Ty jsi
v tom zběhnutej, viď? Prdelko 
A ještě něco bramboráku. Já si tu udělám z tebe hezkou srandu. Dokonce přijatelnou i pro tebe a ty se čertíš, jak idiot. Zbytečně. Tak si polib prdel. Já to nijak zle nemyslel
Nedej se , on tu nepokrytě vyhrožuje. A tím obtěžuje jiné uživatele diskuze.
ok.com/story.php?story_fbid=2567811573657119&id=979185778443009
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2567811573657119&id=979185778443009
Taky bych chtěla na Summit ale stačí jenom na tu večeři. Potom ať mě letadlem zase hodí domů. Přišlo by to laciněji než prezident s jeho menažerií… Ale zase bych neviděla, jak si bude soudruh prezident podávat ruku s Trumpem. Babiš a Pavel - dva komunisté z Varšavské smlouvy na Summitu NATO. To nevymyslíš.-))))
Doufám, že Trump ví, co o něm řekl ten náš krasavec . ))) a že ty
dva, posadí vedle sebe

Netřeba čumět na tvoje nesmysly sdílený důchodcema. My víme jak: Tak,
že Rusům dávají na prdel už i v Moskvě.
Ještě potřebuješ s něčím poradit?
Mají v Evropě pátou kolonu o několika milionech bojeschopných banderovců, jenom rozdat zbraně… Neříkám nic ale na moje slova dojde. Největší bezpečnostní hrozba nejsou Rusové ale Ukrajinci spolu s islámskými dobyvateli.
To víš, že jo.
Ve tvém vesmíru ukroši dobývají Moskvu cestou zpátky z
Kamčatky, viď čipsíku? 
Zajímalo by mě, jak dlouho to bude ještě trvat, než Zkukrajina po
zásluze skončí jako stát. A kolik nás to ještě bude stát, než se
západní politici proberou a přestanou ty špinavce financovat. 
Možná se nejdřív budou muset probrat občané a poslat všechny válečné
sráče na politické smetiště, kam všichni patří a kde už hnije český
fialový hnus.
Tak co nám ještě povíš za blbosti, ty ubohý válečný debílku? 
Prostě se smiřte Babišovci s tím, že P. Pavel pojede na summit, protože
mu to právo dává Ústava. Tečka, bodka, vy šulini! 
3 webySlovo šulin není primárně považováno za těžkou vulgaritu, ale
spíše za expresivní, familiární nebo nářeční výraz.
Jenom na vysvětlenou, kdybys měl tendence mě udat.-)))))
Pojede akorát tak do prdele. a na to si můžeš vsadit.
Žádný soud účast válečnému sráčovi na válečném summitu nezajistí, neboť to není v jeho kompetenci.
Je to v kompetenci vlády, a ta rozhodla. Tečka.
Nech se přebalit, debílku.

Bohužel pojede… Baxa mu to vyřídil. Komunista komunistovi oči nevyklove.
ok.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611