Neni ani trochu podstatne, jestli mu neco zbyvalo, nebo ne, zcela urcite by se byl uzivil i tak. Jestli by se byl uzivil Babis s jeho komunistickou ekonomii v Bratislave, to je jina vec, na zapade totiz socialistickou ekonomii neuznavali...takze mu zbyvalo uzivit se na Slovensku. Copak z vas nikdo nikdy neudelal chybu a pozdeji ji rozpoznal? Takovych bylo, co byli dva roky v KSC , dokonce je to i pochopitelne, vyrostl v komunisticke rodine, svet byl podle neho v poradku, tak jako vy, kteri neverite, ze byl nekdo pronasledovany zbytek zivota kvuli svemu postoji, stejne neverite, ze jako kluk svym rodicum asi uveril! Copak nemate deti? Nevite, jak to s nimi chodi, ze nekdy jdou ve slepejich rodicu a pak treba poznaji nekoho, kdo ma na ne uplne jiny vliv, sakra premyslejte trochu, vy jste ti volici, co nemysli a jdou slepe za kvaky, kterymi vas krmi Okamura, Turek Masinka atd...


