SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6804

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6804
Reakce na příspěvek #6800

A co mu jiného zbývalo? Přece nepůjde po srandapuči k lopatě. Takhle to dělala jeho milovaná strana se svými odpůrci… Škoda, mohl v životě dělat užitečnou práci, než se válet na štábu. Tak jako ji dělali faráři v uranových dolech.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6810 (1)

Neni ani trochu podstatne, jestli mu neco zbyvalo, nebo ne, zcela urcite by se byl uzivil i tak. Jestli by se byl uzivil Babis s jeho komunistickou ekonomii v Bratislave, to je jina vec, na zapade totiz socialistickou ekonomii neuznavali...takze mu zbyvalo uzivit se na Slovensku. Copak z vas nikdo nikdy neudelal chybu a pozdeji ji rozpoznal? Takovych bylo, co byli dva roky v KSC , dokonce je to i pochopitelne, vyrostl v komunisticke rodine, svet byl podle neho v poradku, tak jako vy, kteri neverite, ze byl nekdo pronasledovany zbytek zivota kvuli svemu postoji, stejne neverite, ze jako kluk svym rodicum asi uveril! Copak nemate deti? Nevite, jak to s nimi chodi, ze nekdy jdou ve slepejich rodicu a pak treba poznaji nekoho, kdo ma na ne uplne jiny vliv, sakra premyslejte trochu, vy jste ti volici, co nemysli a jdou slepe za kvaky, kterymi vas krmi Okamura, Turek Masinka atd...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6812 (2)

Andrej Babiš byl bohatý podnikatelem, když vstoupil do politiky v roce 2011. Po dvaceti letech podnikání se stal předsedou vlády České republiky v roce 2017 a dalších devět let. Jeho podnikání, zejména koncern Agrofert, ho činil jedním z nejbohatších podnikatelů v Česku *4585* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6816 (3)

..a to je to,co mu mnozí neodpustí ..závist to je to největší zlo co v sobě někteří mají.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6836 (3)

No a co? To nemeni nic na tom, ze by se jako ekonom na zapade neuzivil, nemel ani tolik odvahy studovat na zapade, jako komunista a z komunisticke rodiny mel na Slovensku zelenou...v podnikani mu ale pichli jeho svycarsti spoluzaci, kdo vi, kde by bez nich byl... *30683*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6851 (4)

Narodil se 2. září 1954 v Bratislavě, kde také získal vzdělání na Vysoké škole ekonomické. Po pětiletém pobytu v Maroku začal v Československu pracovat v podniku Petrimex, kde stál u zrodu pobočky Agrofert, z níž se stala samostatná firma a Babiš se postavil do jejího čela. Mezi lety 2018 a 2021 byl českým premiérem. A je 2026 opět premiérem.

máš pocit, že potřeboval studovat v ,,cizině,, ? Nebo aby mu někdo pomáhal? *4585* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6855 (5)

Udelam vyjimku, nebot dale se s tebou bavit nechci...Babis chodil do skoly jednak v Parrizi a pak i v Zeneve, logicky, kdyby byl tak uzasny, jak si myslite, mohl pokracovat na mnohem renomovanejsim gymnaziu, nez na jedenactiletce, nebo dvanactiletce na Slovensku...tam nekde se poznal se dvema Svycary, kteri mu pomahali v podnikani, takovy lumen to zas nebyl...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6860 (6)

A víš, že o tvé ,,reakce nestojím? Ale ještě ti odpovím- Babiš byl vždy patriot( ne jako ty) nikam neutekl, podniká a odvádí daně v ČR. A pomoc kohokoliv nepotřebuje. Pokud máš důkaz, že mu ,,někdo,, pomáhal,, ..... tak to dolož. A tím bych to ukončila ! *7487*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6818 (2)

A ještě něco. K tobě- Loreto....nedávno ses tu posmívala, že AB řekl, že ho ke komunistům navedla jeho matka. Jak jsi ho označila?
A teď tu obhajuješ toho ,co napsal tak skvělý životopis)))) přátelé z Ruska))) celá rodina komunisti ..... ale PP přece za to nemůže ))) ???

citace Lorreta: ze jako kluk svym rodicum asi uveril! Copak nemate deti? Nevite, jak to s nimi chodi, ze nekdy jdou ve slepejich rodicu a pak treba poznaji nekoho, kdo ma na ne uplne jiny vliv, sakra premyslejte trochu, vy jste ti volici, co nemysli a jdou slepe za kvaky, kterymi vas krmi Okamura, Turek Masinka atd... *7487* *23266* *2*