Dnes se mají asi nejlépe důchodci. Za komančů si postavili baráky a dnes jsou zajištění, většinou s pěknými důchody… A já jim to přeji. Mnozí se nadřeli jako hovada… Taky je vidět co se všechno vybudovalo za komunistů a co po hadráku. Každá doba měla pro a proti. Jenom nevím za co dát plusové body novému režimu… Za fiktivní svobodu a demokracii? Vždyť je to nesmysl.



