SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6854

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #6854
Reakce na příspěvek #6840

Já velkej- vyfotím a ukážu ...heč)))) *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6856 (1)

Já už se těším na višňák. To zase bude v álejích nablito z burčáku. Toncek marodí, tak bude sbírat višně.-) A aspoň deset litrů višňovky. Prosypat cukrem, kořením s zalít vínovicí a rumem.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6857 (1)

Já myslela, že to psala Selena. *48* -)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6865 (2)

Ty wado))) to mě nenapadlo *23266*




| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6859 (1)

Twl, to je macek.👍 Ale ta fotka je určitě z loňského září.-))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6864 (2)

ne))) je tam pozdrav i datum *10642*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6866 (3)

Dělám si prdééél.-))) Vyřizuji pracovní záležitosti a občas hodím se psem flopa do bazénu.