SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6866

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6866
Reakce na příspěvek #6864

Dělám si prdééél.-))) Vyřizuji pracovní záležitosti a občas hodím se psem flopa do bazénu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6867 (1)

Se psem do bazénu, no toto, fuj. *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6869 (2)

Do mého nafukovacího může.-)))) Někdy (naposledy včera) si chodím zaplavat ke kámošce naproti. Mají 30 metrů bazén s protiproudem a a vlnobitím. Tam by se utopil.-) Ale nejlepší domácívnitřní bazén kde jsem byla mají u kámošky Lucky Dva skleněné válce a v nich živé piraně, občas se ozve sopka nebo začne bouřit a prši a podobné vychytávky jako přímý vstup do obrovského bazénu v nádherném prostředí. No jo, když se tatíček pohybuje mezi pěti nejbohatšími Čechy… To si relativně bohatý člověk připadá jako naprostá sociálka-))))