
**Poznáte tyto zlé oči???
Říká se,oči do duše okno...
Zde je to naprostá pravda!!!
Chamtivost, bezpáteřnost,zloba, faleš...
Ty oči jsou na první pohled velmi zlé a zlo se musí vždy
potrestat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! **
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!


