SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6900

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6900
Reakce na příspěvek #6897

To je určitě Pávek. Toho zla v jeho očích jsem se zalekl hned před prezidentskými volbami. Proti tomu oči Pana Babiše vyzařují pokoj.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6901 (1)

Já se lekl jako ty, když jsem prvně viděl toho babochlapa nad tebou.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6902 (2)

Nebo mužatku, chceš li.



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6903 (1)

Přesně tak..už jsem to párkrát psala má hnusně zlé oči.