SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 6 minutami | #6920

Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6561
Reakce na příspěvek #6555
Spratek a vysvětlit? Ty svini nevysvětlíš ani obyčejný překlep a hned uráží, žes asi nedošla do 6. třídy. Je to svině na úrovni ostatních komunistek od Selena.

Tožsutu, tady sereš maggi v kostkách a vedle si hraješ na hrdinu.-)))))



| Předmět: RE:
před 4 minutami | #6921 (1)

Už se perou! Už se perou!



| Předmět:
před hodinou | #6916
Tak dáme Letní víno! *32630* *32630* *5176* *702*


| Předmět:
před 2 hodinami | #6912


Trochu zaburácelo,zapršelo spadlo pár krup a hotovo..



| Předmět:
před 2 hodinami | #6906

https://www.facebook.com/reel/1314573860793464
**..Pávek kdyby měl trochu soudnosti tak lozí kanálama.. **



| Předmět:
před 2 hodinami | #6905

https://www.facebook.com/reel/1688647479148318
Už je fakt pro srandu..kdy si to už konečně uvědomí ?



| Předmět:
před 2 hodinami | #6899
| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6907 (1)

Kdo chodí na koupaliště, je exhibicionista. Slušný člověk má bazén doma a neukazuje své obtisklé tělo.



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #6919 (2)

U germánů si choděj saracéni stejně jenom vošahat bílý holky, proto je tam tak nabito! *5176* *2* *2* *2*