
Večerní pohoda, v baráku je chládek a ještě mi při tom dědek KFC
kouří pindíka. 

Večerní pohoda, v baráku je chládek a ještě mi při tom dědek KFC
kouří pindíka. 
Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6561
Reakce na příspěvek #6555
Spratek a vysvětlit? Ty svini nevysvětlíš ani obyčejný překlep a hned
uráží, žes asi nedošla do 6. třídy. Je to svině na úrovni ostatních
komunistek od Selena.
Tožsutu, tady sereš maggi v kostkách a vedle si hraješ na hrdinu.-)))))
https://www.facebook.com/reel/1314573860793464
**..Pávek kdyby měl trochu soudnosti tak lozí kanálama.. **
https://www.facebook.com/reel/1688647479148318
Už je fakt pro srandu..kdy si to už konečně uvědomí ?