SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 3 hodinami | #6923
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6924 (1)

| Předmět:
před 4 hodinami | #6922

Večerní pohoda, v baráku je chládek a ještě mi při tom dědek KFC kouří pindíka. *35102*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6925 (1)

Selen, víš co znamená zkratka KFC?
Kuře Fláknuté Cihlou. *23266*



| Předmět: RE: RE:
před 10 minutami | #6929 (2)

Tak jak dnes nikdo už neví jak chutnala originál Coca-Cola tak už nikdo nemůže vědět jak chutnalo originál kuře od "plukovníka" Sanderse. (třeba ta mexická coca-cola chutná daleko líp než americká).Já byl naposledy v US 2017 a to kuře už nechutnalo jako v devadesátkách. Když ten svůj řetězec prodal tak hned rok na to si začal stěžovat jak to šiděj. Holt amerika,.....uš­kudlit co se dá a prachy nadevše! *3652* *3652*



| Předmět:
před 5 hodinami | #6920

Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6561
Reakce na příspěvek #6555
Spratek a vysvětlit? Ty svini nevysvětlíš ani obyčejný překlep a hned uráží, žes asi nedošla do 6. třídy. Je to svině na úrovni ostatních komunistek od Selena.

Tožsutu, tady sereš maggi v kostkách a vedle si hraješ na hrdinu.-)))))



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #6921 (1)

Už se perou! Už se perou!



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6926 (1)
| Předmět:
před 6 hodinami | #6916
Tak dáme Letní víno! *32630* *32630* *5176* *702*


| Předmět:
před 6 hodinami | #6912


Trochu zaburácelo,zapršelo spadlo pár krup a hotovo..



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6927 (1)

Paráda, a ochladilo se aspoň trochu?



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6928 (2)

Už to není ani poznat vedro jak prase zase.



| Předmět:
před 6 hodinami | #6906

https://www.facebook.com/reel/1314573860793464
**..Pávek kdyby měl trochu soudnosti tak lozí kanálama.. **



| Předmět:
před 6 hodinami | #6905

https://www.facebook.com/reel/1688647479148318
Už je fakt pro srandu..kdy si to už konečně uvědomí ?



| Předmět:
před 7 hodinami | #6899
| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #6907 (1)

Kdo chodí na koupaliště, je exhibicionista. Slušný člověk má bazén doma a neukazuje své obtisklé tělo.



| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #6919 (2)

U germánů si choděj saracéni stejně jenom vošahat bílý holky, proto je tam tak nabito! *5176* *2* *2* *2*