Rozcestník >> Politika >> SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 6 hodinami | #3265

Vychcaní jak mraky soudruzi ,když bude třeba převlečou kabát zase.



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #3269 (1)

Překabátěnec, který nejenže převlékl kabát ale založil si i vlastní stranu a vládl za podpory KOMUNISTŮ



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #3282 (2)

Fuj to je hnusná pozítůra!



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #3279 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #3315 (2)

| Předmět: Hm.
před 7 hodinami | #3255

Zajímavé je, že někteří furt řvou na Petra Pavla, že je komunista, obraceč kabátů a podobně
a jedním dechem začnou velebit Andreje Babiše *2457* který převlékl nejenom kabát ale i kůži *2457* *2457*
Rodina jeho matky se prý vyhnula odsunu dle Benešových dekretů... zajímavé, že? *6680*

Vysvětlí mně někdo, v čem je rozdíl mezi nimi.... asi v tom, že Babiš je Slovák *27179* *27179*
a slovenský komunista není český komunista - tak to jo, to jo, to pak jo....



| Předmět: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3256 (1)

Podle mě to je tím, že minulost Babiša je připomínána mediálně i jsou pořád proti němu nějaké demonstrace a tak. Ale o Pavlovi se taktně mlčí nebo je jeho minulost omlouvána.



| Předmět: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3257 (2)

Jenže Petr Pavel nebyl v STB
a ani nemá za sebou tolik pochybných kroků jako Andrej Babiš.
O minulosti Petra Pavla se NEMLČELO ani NEOMLOUVALO - to bylo dost medializováno. *6680*



| Předmět: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3261 (3)

Nebyl v STB, ale zase byl větší kádr než Babiš, studoval na ruskýho špiona proti Západu, taky s krycím jménem, šéfoval komunistické buňce. Podle mě 1:1 - dva komunisti, jeden zlej komunista, druhej hodnej komunista, co si to prý odpracoval, a takový různý omlouvání.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3263 (4)

U obycejnych komunistu se to relativne da i omluvit tim, ze chteli delat karieru, ta jim byla nade vse, u StBaku ale slo o neco navic, vyzadovalo to byt i bezcharakterni, to spousta lidi nesplnovalo, kdo nechtel udavat, nesnizil se k tomu, proto StBak Babis, je daleko vetsi krivak, nez kdy Pavel vubec mohl byti!. Po celou dobu jeho clenstvi v StB musel udavat lidi, aby se udrzel nahore , at si rika, co chce..takova je skutecnost!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3267 (5)

Hodně lidí bylo zapsaných v STB formálně, aby měli "pokoj." Znám jednoho faráře, jeho sbor rostl už za komunistů, přišli za ním, že buď skončí nebo to naoko podepíše. Nikdy nikoho neudal, dokonce prej jenom kývl soudruhům, že si ho podepíšou sami. Vlk se nažral, koza zůstala celá. Soudruzi měli splněno, farář mohl sloužit dál. V devadesátkách to prasklo a byl z toho problém.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3270 (6)

Andrej Babiš rozhodně VĚDĚL, co podepisuje a proč.
A pokud by ve svém postavení NA NIKOHO NEŽALOVAL, tak by ho tak dlouho v tom Maroku nenechali, to je jasné jak facka. *4220*
Má kliku že se dokumenty nedochovaly.
Ale to, že "nikoho neudal" můžeš tvrdit jenom tomu, co žere seno, né mně! *6680*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3281 (6)

Tak to si jenom myslis, StB mela lidi vytypovane, bud je tak dlouho trapili, az nakonec podepsali, nebo vstoupili ve svem zajmu dobrovolne, jelikoz Babise netrapili, nestitil se niceho a vstoupil, trapit ho kvuli prominentni rodine nebylo snadne. Jako krivak se uz narodil. StB potrebovala hlaseni , museli vykazovat cinnost, takze Babis udaval nejspis sve spolupracovniky a i samozrejme cizince, takove materialy se mohly vzdycky hodit.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3287 (7)

Koho Babiš udal, nějaký odkaz? Myslím, že spíš udávali komunisté z přesvědčení typu P. Pavla. A to se Babiše rozhodně nezastávám, není to můj příznivec co se politiky týká. Ale jako byznysmen je skvělý.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3289 (8)

Kdo byl v StB , udavat musel, jak ne, dopadl spatne...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3293 (8)

Přesně- nikdo se nikdy neozval, že by ho AB udal! Takže je to lež .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3297 (9)

To je k smichu, copak to ti lide, kteri byli udani , vedeli? StB byla tajna statni bezpecnost!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 hodinami | #3302 (10)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Nahlášení - prej byl, ale nebyl v STB



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 hodinami | #3305 (11)

Zase utocis? Muj otec byl udan za vyrok, nikdo mu nerekl, kdo ho udal, muj otec odmitl spolupraci a zacaly represalie.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 hodinami | #3311 (12)

A proč mi to píšeš? Tvůje rodina mě nezajímá. A ty už vůbec ne! Co považuješ za ,,útočení,,? Že ti vyvracím ty tvé pomluvy?
Jde o Babiše a tvoje blbé kecy , že někoho udával! Ale ke tvé smůle se nikdy nikdo neozval a nepotvrdil, že by to AB udělal! A jak jistě víš, seznamy a spisy byly otevřené.... Takže nelži a bude to v pohodě.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #3322 (13)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #3330 (14)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3342 (16)

polib si ji sám krudoxi *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3345 (17)

neotravuj, bylo ti za komančů lépe, jsi soudružka,a obdivuješ putina, jsi svině...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před minutou | #3390 (18)

Svině jsi ty, a taky komunista. Tobě je dobře všude- kam vítr ,tam plášť.

a až to bude někdo nahlašovat- tak je to pouhý odraz jeho chování. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 2 hodinami | #3327 (8)

Mýlíš se, Pavel vstoupil do strany kvůli kariéře, stejně jako ten blbiš, žádný komunista z přesvědčení nebyl, a pokud za dobrý byznis považuješ zlodějiny, podvody, podrazy a permanentní haní, tak je mi tě líto...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 2 hodinami | #3331 (9)

DOKUMENT: Životopis Petra Pavla z roku 1987

Na veřejnosti se nyní otevřela debata o životopise Petra Pavla, ve kterém se vyznává ze sympatií k Sovětskému svazu. Jde o dokument z roku 1987. Kromě své rodiny v něm popisuje postoj k okupaci Československa nebo zdůvodňuje žádost o členství v KSČ. Redakce iDNES.cz přináší jeho doslovný přepis.
Zdroj: https://www.idnes.cz/volby/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc

Oba moji rodiče jsou členy KSČ a aktivně se účastní stranické práce. Otec po dobu svého působení v Kladně pracoval v Socialistické akademii. Tato činnost rodičů jakož i jejich názory a debaty v této oblasti přirozeně ovlivňovaly mé sourozence i mě. Otec mi vysvětloval různé společenské jevy na příkladech z praxe, na příkladech příbuzných a známých a budoval tak u mě správný náhled na svět a schopnost orientace.

Po dobu základní školní docházky jsem byl členem Pionýra, bez funkcí. Na gymnáziu jsem vstoupil do SSM, kde jsem se účastnil i politického vzdělávání v Leninském kroužku. Funkci jsem nevykonával.

Velmi příznivý vliv na mé dětství měla kromě otce osobnost mého dědy, kterého jsem považoval za vzor dobrých lidských vlastností. Vážil jsem si ho pro jeho skromnost, životní zkušenosti, vztah k lidem i k práci. Byl jedním z důvodů, pro které jsem později požádal o přijetí do strany.

Velký vliv na mé pozdější názory mělo léto roku 1968. Tehdy byli u nás na návštěvě přátelé ze Sovětského svazu. Právě na kontrastu mezi nimi na jedné straně a protisovětskými náladami na druhé mi otec srozumitelně k věku vysvětlil podstatu situace. Bylo účinnější než cokoli jiného a také trvalejší. A posměch ve škole ze strany spolužáků pro mou oblibu našich přátel mě v názoru tenkrát pouze utvrdil.

Zdroj: https://www.idnes.cz/volby/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3340 (10)

kam se dává asi životopis, ty "učitelko" ? no když hledáš práci! kdyby blbost nadnášela, tak uletíš do vesmíru...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3344 (11)

Jo...))) a když se cpeš do KSČ že? Taky se měl od koho učit nebo ty neumíš číst? Jak vítali přátelé ze Sovětského svazu? *23266* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3347 (12)

Pavlovi bylo sedm let, blbko, koho on vítal??? jdi už do hajzlu...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3284 (6)

Myslím, že Babiš vstoupil do KSČ a možná STB (nepotvrzeno) z osobního prospěchu a ne jako Pavel z přesvědčení. Spíš si myslím, že nejvíc udávali ti přesvědčení.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3288 (7)

Ba ne, ti presvedceni byli casto i charakterove lepsi, proste verili myslenkam komunismu, sama jsem takove poznala, uz jsem zde jednou psala, ze jsem v jedne situaci potrebovala , aby se za me zarucili echtovi 3 komunisti, ti vychytrali z prospechu se bali, kdezto presvedcene soudruzky me pomohly, jedna z nich byla Ruska, byla moc hodna, ale dost hloupa, ta verila opravdu i kdyz z toho vubec nic nemela. Byly vsechny tri hodne naivni, ale hodne, v zivote by byly na nikoho nic nepraskly. Takovi byli take, ale bylo jich malo.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3294 (7)

Však to taky jasně řekl. Když chtěl pracovat v zahraničí, tak musel podávat zprávy o tom, s kým jednal a o čem. ( a to museli všichni, kdo pracovali v cizině)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 2 hodinami | #3326 (8)

Takže udával, ty matlo...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3332 (9)

Dolož to , ty matlo-koho udal?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 2 hodinami | #3329 (7)

Myslet znamená hovno vědět, zapiš si to za uši...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3333 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3337 (9)

polib mi prdel, kobliho! *4487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3346 (10)

Už jsem ti jednou psala- polib si ji sám krudox. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3348 (11)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3352 (12)

Tam už jsi a dlouho)))) *7487* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3339 (9)

co tam asi hlásil, když musel podávat hlášení? jaký bylo počasí? *4487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3351 (10)

Byla to běžná administrativní povinnost. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #3355 (11)

Máš dobré znalosti soudružko



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 minutami | #3386 (12)

JO,jo...soudruhu, však jsme se tam spolu potkávali ))))) *23266* *2* *2* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před minutou | #3389 (13)

Se mnou určitě ne .Já nemusel podlejzat a hrnout se do strany,abych dostal zadarmo byt.Já si ho poctivě postavil a zaplatil.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3361 (8)

Krudox, já myslím a vím hovno. Ty nemyslíš a víš dvě. I ta trouba ve které doma pečete kradené brambory je chytřejší než ty.-))))))




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3364 (9)

nezkoušej to, ještě jsi nebyla na světě, domýšlíš si, ale nevíš...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 41 minutami | #3365 (10)

Místo urážek vyjadřuji vlastní názor. Ale to nemůžeš pochopit…-)))))




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 6 minutami | #3384 (11)

Nemyslím to zle a nechci se s tebou hádat, už jsme jedou v pohodě, ale musím nesouhlasit...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 minutami | #3388 (12)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před minutou | #3391 (12)

Ber to jako šťouchnutí na fejsbúku.-)))) A jsem ráda, že jsme v poho.-) Stejně by mě zajímalo, kdo ti zařídil adminban. Ale všichni tušíme.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3343 (5)

zajímalo by mě, jestli babiš měl a má nějaké opravdové přátele, vlezdoprdelky nepočítám...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3264 (4)

Co máš na Babišovu omluvu?

Je to daleko horší překabátěnec než Pavel - Babiš si dokonce založil svoji stranu!
Takže TOMU říkám "nový kabát"!

To je vám fuk?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3268 (5)

Ani u jednoho to není v pořádku, že převlekli kabáty.

Babiš si myslím, že byl v STB vedený formálně, aby měl pokoj, potřeboval povolení jezdit za hranice. Pavel byl ale aktivní, sám řídil komunistickou organizaci, studoval na záškodníka proti západu. V roce 1989 "prozřel" a přeskočil na stranu nepřítele.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3271 (6)

No, předseda ZO KSČ nebylo žádné "řízení organizace", v osmdesátých letech to bylo spíš za trest.
Já si to moc dobře pamatuju tak neuč starou slepici kvokat, kuřátko!
Petr Pavel byl především VOJÁK a vojákem zůstal - a to dobrým vojákem.
Andrej Babiš byl zlodějíček, který se vypracoval na pořádného zloděje.
Ale u Babiše ti to převlečení kabátu nevadí. *6680*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3273 (6)

Já si myslím, že z morálního hlediska ti dva patří na smetiště dějin.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3274 (7)

Máme tady zákaz komunistické propagandy a vládnou nám komunisté. To nevymyslíš. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3353 (8)

ano, v nynější vládě jsou nejen bývalí komunisti, ale i estébáci...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3290 (7)

To by musela patrit pulka naroda!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3272 (4)

Mimochodem: Andrej Babiš sestavil svou první vládu ZA PODPORY KOMUNISTŮ.

To už jsi zapomněl? K tomu ho NIKDO NENUTIL, udělal to z vlastní vůle!

Máte trochu mrcha paměť, vy slavní "komunistobijci".

*6680* *6680* *6680*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3296 (5)

Jo,jo...to si představ, že Havel byl zvolen za prezidenta právě komunistama))) a jak ho velebíte)))) *23266* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3303 (6)

Ano. Havel byl poslední komunisty zvolený prezident. Zřejmě jako pomsta.-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3312 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3286 (3)

Nepochopí. Nechce. Vrána vráně ...



| Předmět: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3258 (2)

Jásali když šli komunisti od válu a pak si soudruha posadí na hrad..ti i ti Kocourkovští by se měli co učit.. *34258* *27179* *34043*



| Předmět: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3259 (3)

Bylo to jedna: jedna.
Buď komunista estébák nebo komunista co v STB nebyl.
Jiná možnost nebyla. *6680*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3275 (4)

Nebo fanatická Nerudová.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3277 (5)

Ta plagiátorka a kuplířka s VŠ diplomy?



| Předmět: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3260 (3)

Zeman hrdině vystupoval na balkonu Melantrichu za swvržení bolševiků a denes si div neposazuje Konečnou na klín při každé žranici a paktuje se s rudým Skálou.Co je horší...kdo je větší herec Ovárek!!!!!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3262 (4)

Zeman člen KSČ, ale vystoupil proti KSČ ještě za doby její vlády, byl to protikomunistický hrdina. Ti dva čekali na listopad 1989 a užívali si výhod členství ve straně.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 6 hodinami | #3266 (5)

Zeman z KSČ nevystoupil ale byl vyloučen jako "neprověřený".
Pak dělal všechno pro to, aby se mohl do KSČ vrátit. *6680* *6680*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3299 (6)

Zase kecáš- M. Zeman Během pražského jara v roce 1968 vstoupil do KSČ. Ze strany byl vyloučen po začátku normalizačních čistek v roce 1970 kvůli nesouhlasu s okupací vojsk Varšavské smlouvy a článku ve studentském časopisu VŠE, ve kterém přirovnal komunismus k fašismu.
Byl tam pouhé 2 roky *14571*
a do strany už nikdy nevstoupil. *3467*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3298 (4)

Zeman ovšem už v politice není,))) ty ovárku *7487*



| Předmět: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3283 (2)

Starej se o současnost.



| Předmět: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3300 (3)

Současnost je komunista na hradě.. *34258*



| Předmět: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3280 (1)

Tak na něj řvou pouze komunisté.



| Předmět: RE: RE: Hm.
před 5 hodinami | #3285 (2)

Zrejme se jim nelibi, ze se obratil proti komunistum, zrekl se te skvele ideologie, zatim co oni profituji ze zapadnich vymozenosti a v tichosti zustavaji komunisti. I zde mame nekolik takovych pripadu..Babis je jednim z nich a proto ho nasleduji...



| Předmět: RE: RE: RE: Hm.
před 4 hodinami | #3291 (3)

Samozřejmě. Vadí jim, že vystoupil, uznal chybu a něco dokázal, udělal kariéru, kdežto jim zbylo jen nadávání na Chatujme a holá prdel. Stačí si přečíst tuhle stránku. Komoušky zuří až v Německu*27179*



| Předmět: RE: Hm.
před hodinou | #3356 (1)

babiš je totiž takový jejich hrdina, Jánošík, co krade a chudým hodí koblihe a pár drobáků, ale žvaní jak jim pomáhá...



| Předmět: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3358 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: Hm.
před hodinou | #3359 (3)
| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #3244 (1)

Škoda,že nevladnou komunisté,oni by si s Ludvíkem poradili.Je třeba se mu omluvit,a finančně odškodit.Zlodějí podvodníci chodí po svobodě.Neuvě­řitelné.



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #3357 (2)

pak kdo je tu komunista, ty soudružko... *19557*



| Předmět:
před 9 hodinami | #3207
| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #3210 (1)

Jsou to jednotlivci. Stejne i cesi mohou jako jednotlivci zneuzivat davky. To neni duvod je zrusit



| Předmět: RE: RE:
před 9 hodinami | #3212 (2)

No,to je důvod je zrušit a to všem at je to čech nebo Ukrajinec..zdra­vým,mladým lidem bych nedala nic at jdou pracovat.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #3219 (3)

U vas v nemecku mate davek vic nez u nas.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #3226 (4)

Nemůžeš srovnávat Německo je velká země..takže je logické,že těch dávek musí být více. *8862*



| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #3224 (1)

Ale mi centy nemáme,jsi celá zmatená jak lesní včela.Cent a ještě kousek máš asi ty na osobní váze.



| Předmět: RE: RE:
před 9 hodinami | #3225 (2)
| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #3335 (2)

A zase osobní kecy. . . *34003*



| Předmět:
před 9 hodinami | #3206

Pokud budete na diskusi někomu vyhrožovat zabitím, policie to hodnotí takto:

Policejní orgán vyhodnotil, že se jedná o emotivní a nadsazený projev uživatele v rámci diskuse. Projev, který sice postrádá korektnost, ale z trestněprávního hlediska nenaplňuje skutkovou podstatu trestného činu schvalování podle §365 trestního zákoníku ani trestného činu nebezpečné vyhrožování podle §353 trestního zákoníku, neboť komentář nebyl směřován vůči konkrétní osobě tak, aby u ní vzbudil důvodnou obavu."



| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #3222 (1)

To je ovšem rozhodnutí ke konkrétnímu případu komentáře. V jiných případech byla rozhodnutí jiná.



| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #3227 (1)

Jistě… Když někomu řeknu ty vole já tě zabiju, tak to neznamená, že ho chci zabít. *4302*



| Předmět: RE: RE:
před 9 hodinami | #3234 (2)

Jsem si to půjčil od dr. Jindry Rajchla, prej mu vyhrožovali na FB. Nebojte, nikoho neudávám. *7171*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #3239 (3)

Od toho si tady držíš jiné…



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #3301 (1)

Jenže pro takové vyhrožování má chatujme vlastní pravidla!

Těžké prohřešky:
Za těžké prohřešky uděluje administrátor BAN, blokaci IP nebo vám zamezí přístup do všech sekcí na dobu odpovídající závažnosti, případně smaže uživatelský účet.

Vyhrožování ublížením na zdraví nebo způsobením škody.
Sdílení osobních informací jiného uživatele (skutečné jméno, fyzická adresa, telefon apod.)
Odkazování na obsah se sexuálním nebo násilným podtextem.
Propagace a nabádání k násilí, rasismu nebo nenávisti.
Urážky či posměšky na adresu jiných uživatelů

takže někomu vyhrožovat újmou na zdraví, je zakázáno . *14571*



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #3308 (2)

Až tě potkám, tak tě zabiju…Žádám Selenu o smazání příspěvku jako nebezpečné vyhrožování. Pro moji omluvu - napsala jsem to ve zbrklosti a nerozvážnosti.-))))) Kdo chce někoho zabít nebo aspoň rozbít hubu, ten o tom nepíše nebo nemluví.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #3316 (3)

Tak jo ))) už se těším *2*
víš, ono se to musí posoudit podle toho, jak a proč ta vyhrůžka vznikla.
a to tvoje ,,vyhrožování,, může vzít vážně jen naprostý blbec. *14571*

Ale nedávno jsem tu četla, že nejmenovaný napsal, že by moc rád pomohl nejmenované- do hrobu. ( nebo tak nějak)
to bylo hnusné a neakceptovatelné. *4511*

no a já....když chci někomu dát po čuni...tak mu oznámím, že dostane přes držku až napočítám do 5. no a pak mu při trojce jednu fláknu ))) Hotovo *27179*

Pak samozřejmě zdrhám *16950* *10642*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #3317 (4)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Nahlášení - nenazývejme diskutující podle hmyzu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #3319 (5)

Pokud máš ve Weidenu koupený hrob, tak neváhej. Ale vyletíš komínem. Leda by tě převezli bagrem do Jeseníků. Nebo to máš naplánováno jinak???? *10642* Nic ve zlém, jenom se ptám.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #3320 (5)

Provokovat ti jde ,ale napiš to jak bylo vyřčeno a proč jsem to napsal neskrývej své výblitky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #3321 (6)

Psal jsi i kopretině něco o rakvi a o víku..jako stačilo...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #3323 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #3324 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #3325 (9)

a proč? Mě nezajímáte



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #3336 (8)

Nelže.... to ty lžeš!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #3354 (9)

Co se pleteš do cizí diskuse? Myslíš,žejsi sežrala Šalamounovo hov...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 30 minutami | #3368 (10)

Jo, presne to si mysli....taky jedna z tech, co neznaji svoje hranice!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 28 minutami | #3370 (11)

..asi jako ty,ty tvoje výmysly co a jak kdo má nebo nemá a přitom víš kulové..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 18 minutami | #3373 (12)

Vim, ze mas blbou koupelnu pro vas absolutne nevhodnou, jenze jsi prisla z panelaku, tak v tom neni asi zadny rozdil. Sidliste, kde bydlis, neni zadny luxus, to je videt okamzite. Jinak je mi jedno, co mas, nebo nemas, hlavne mas sprostou hubu a neumis se ovladat. Znalosti veskere zadne...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 16 minutami | #3375 (13)

Koupelnu máme super která nám vyhoguje a ty to neřeš,opět osobně vysíráš.. *11911*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 14 minutami | #3376 (14)

Odpovidam pouze na tvuj prispevek, podle fotky vypada malinka, jste schopni se v ni otocit, nebo musite jit ven? *30683*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 10 minutami | #3379 (14)

Tak proč sem dáváš její fotky, vysírko?



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #3318 (4)

Až napočítám do pěti, tak ti dám po čuni. Jedna, dva, tři …plesk -))))))) To nemá chybu. *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #3338 (5)

Ale pak musíš zdrhnout dřív, než se dotyčný vzpamatuje *7127* *27179*



| Předmět:
před 11 hodinami | #3192

Dobrý den všem,pro pracující zasloužený páteček a jedno rčení,KDO NEPRACUJE AT NEJÍ. Dnes začíná hokejové mistrovství,mohlo by pořád pršet,pak nebolí čas trávený u obrazovky.



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #3194 (1)

I Vám, pane Kelner.-) Práce osvobozuje. Kdo dělá celý den lautr hovno, ten vymýšlí z nudy nesmysly. *23266* Modli se pracuj, na mzdu služebníků v tomto domě se neohlížej… Třetí kniha Spratka 1:18, verš 4.



| Předmět: RE: RE:
před 11 hodinami | #3195 (2)

Když dělník spatřil první mzdu ve vašem domě,obrátil se a hořce zaplakal kniha JAk jsem makal pod kapitalistou verš 5 hlava21



| Předmět:
před 14 hodinami | #3178

Docela dobře jsem se po ránu pobavil *23266*