Ta Pekarka by si měla nechat dorůst vlasy, vypadá (a mluví) jak Hitler.

Ta Pekarka by si měla nechat dorůst vlasy, vypadá (a mluví) jak Hitler.

Já feťák od kdy co se o sobě nedozvím. Jinak jasný chápu že se tam
neučí český jazyk,proto vítr v hlavě. 
Generuješ slova jak Jolanda, Michale. Vím, že tuto noc něco kouříš,
ale pindík to není. 