Nejsi povinný reagovat na každou blbost.

Já jako mírumilovný člověk, když někdo napíše zkurvysyn mám potřebu
na takové hovado "zareagovat"

Nejsi povinný reagovat na každou blbost.

Já jako mírumilovný člověk, když někdo napíše zkurvysyn mám potřebu
na takové hovado "zareagovat"

Dalko - promin ja to cele ani nemoch cist - znas muj nazor na svobodnou diskuzi - kdyz napisu o nekom, ze je blbec tak jsem to predevsi ja sam - protoze "Ja" reprezentuji nazor na svobodne diskuzi a tim reprezentuji predevsim sam sebe. Psat na verejne diskuzi osobni nazor na nekoho je osobnim nazore na sebe. Proto ja nikdy neponizuji a nenadavam osobne nekomu jinemu - protoze to bych psal predevsim o sobe co jsem zac ja a ne on. Jestli to mimino napsal to co pises tak je to predvsim on a ne nekdo jiny - Kiwi
Běž někam - je moje věc jak
se chovám na DF.
Nepotřebuji se schovávat za ikonku jako
ty.
Hraješ tady divadlo a ve skutečnosti
můžeš být "zrůda"
Připadáš mi jako úlisný
poučovatel, který je rád středobodem pozornosti.
Pořád jen ironizuješ a zpochybňuješ
příspěvky infantilními provokacemi.
Pro mě jsi momentálně křivák - úplně
jiný, než před rokem.
Toto si pouštěj dokola -
možno se ti v hlavě rozjasní