Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234361

Zobrazit vše


| Předmět:
01.05.26 17:46:49 | #234361

Tady u nas nosim cernou ksiltovku s bilim napisem TRUMP a nikdo nic nerekne *6914*



| Předmět: RE:
01.05.26 19:57:52 | #234366 (1)

Dneska si dej bacha. Komunisti maj pochoďák.



| Předmět: RE: RE:
01.05.26 21:13:35 | #234386 (2)

1. máj jako mezinárodně uznávaný *3652* *3652* *2* *3447* Svátek práce je vaše zásluha ale svalujete to na rusáka či komouše.




| Předmět: RE: RE: RE:
01.05.26 21:30:37 | #234391 (3)

Ja mluvim o tomhle:

12345678910




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 21:34:34 | #234392 (4)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 21:51:04 | #234394 (5)
| Předmět: RE: RE: RE:
02.05.26 00:39:07 | #234417 (3)

Ve 20. století se 1. květen stal svátkem komunistů. To, ze tam v tento den mate pruvody dodnes, znamena ze jste komunizmus po sametu dostatecne nevymitili.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 00:45:19 | #234418 (4)

Bejt tebou tak bych o komunizmu sklapnul jelikož je dílem vašich nynánků kterým se klaníte *2384* *2384* a co vám dnes vládnou a tahají za špagátky. *35063* *35063* *35063* *4585*



| Předmět: RE: RE:
01.05.26 21:21:31 | #234389 (2)

Osle. 1. Máj vzniknul v USA, konkrétnější v Chicagu v 19. století.



| Předmět: RE: RE: RE:
01.05.26 21:50:22 | #234393 (3)

Bramboráku-bonzáku v Americe nevznikl jelikož byl vyhlášen druhou Internacionálou v PAŘÍŽI r. 1889 jako upomínka na Heymarketský masakr v Chicagu. *4585* ....a třeba to nabonzuj! *7487*



| Předmět: RE:
02.05.26 07:37:42 | #234423 (1)

Až tak jsi zblblej , politický podajnej a vlezdoprdelka???