Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234366

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
01.05.26 19:57:52 | #234366
Reakce na příspěvek #234361

Dneska si dej bacha. Komunisti maj pochoďák.



| Předmět: RE: RE:
01.05.26 21:13:35 | #234386 (1)

1. máj jako mezinárodně uznávaný *3652* *3652* *2* *3447* Svátek práce je vaše zásluha ale svalujete to na rusáka či komouše.



| Předmět: RE: RE: RE:
01.05.26 21:30:37 | #234391 (2)

Ja mluvim o tomhle:

12345678910



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 21:34:34 | #234392 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.05.26 21:51:04 | #234394 (4)
| Předmět: RE: RE: RE:
02.05.26 00:39:07 | #234417 (2)

Ve 20. století se 1. květen stal svátkem komunistů. To, ze tam v tento den mate pruvody dodnes, znamena ze jste komunizmus po sametu dostatecne nevymitili.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 00:45:19 | #234418 (3)

Bejt tebou tak bych o komunizmu sklapnul jelikož je dílem vašich nynánků kterým se klaníte *2384* *2384* a co vám dnes vládnou a tahají za špagátky. *35063* *35063* *35063* *4585*




| Předmět: RE: RE:
01.05.26 21:21:31 | #234389 (1)

Osle. 1. Máj vzniknul v USA, konkrétnější v Chicagu v 19. století.



| Předmět: RE: RE: RE:
01.05.26 21:50:22 | #234393 (2)

Bramboráku-bonzáku v Americe nevznikl jelikož byl vyhlášen druhou Internacionálou v PAŘÍŽI r. 1889 jako upomínka na Heymarketský masakr v Chicagu. *4585* ....a třeba to nabonzuj! *7487*