Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234436

Zobrazit vše


| Předmět:
02.05.26 11:07:51 | #234436

Trump vynadal Nemeckemu kancleri a USA stahuje 5,000 vojaku z Nemecka
at si chrani EU sami !!! *6914*



| Předmět: RE:
02.05.26 11:08:21 | #234437 (1)

Trump je kapitalista patriot a silny anti-komunista a anti-socialista
Ve Venezuele ud dela poradek a na radu prijde Kuba



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 12:14:39 | #234442 (2)

Trump je sionistický arms dealer a světový terorista! *5176* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE:
02.05.26 12:28:08 | #234443 (3)

Je to taky megalomanský psychopat a narcisista který by klidně svět zatáhl do jaderné války jak mu jistě našeptává jeho loutkovodič a masovej vrah Netanyahu!

https://cnn.iprima.cz/trump-chtel-kvuli-iranu-jaderne-kody-zabranil-mu-v-tom-general-tvrdi-nekdejsi-analytik-cia-510067



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 12:29:33 | #234444 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 12:30:49 | #234445 (5)

Jen si na ní ťukej Texlopátko *27134* zní to dutě, co? *4585* *2*




| Předmět: RE:
02.05.26 11:36:50 | #234439 (1)

ramstein si spakujete taky, ať už je od vás klid?



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 11:58:14 | #234440 (2)

Tam musí zůstat, aby byl klid od rusáků.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 12:46:14 | #234451 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 13:29:11 | #234455 (5)

no tak to jsou ale amíci v německu zbytečně, když neuhlídali jejich nordstream. jestli oni v tom nemaj prsty. co myslíš? tvl. evropa si tady chová na prsou zmiji, co zmiji, celý klubko zmijí, ukrajinu dokurví tak, jak to říkal klaus a pitomci z miliónů chlívek tu dělaj na letný demonstrace na podporu pávka. to není ani možný. já mám snad vlčí mlhu *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 13:35:52 | #234456 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 14:35:08 | #234457 (6)

Oni tam nepřijeli hlídat nordstream. Nejen mlhu, máš vlčí celý mozek, soudruhu.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 16:03:45 | #234462 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 16:07:48 | #234463 (6)

Jak píše Zíza, nemáš a nejsi sám, já nevěřím, že může existovat takové množství idiotů *33951*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 16:33:54 | #234465 (7)

dr-rozruch, alias José, vlastním jeho jménem Jakub (Kuba). On za to chlapec nemůže, neboť to nemá v hlavě v pořádku. *18795*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 17:46:24 | #234469 (8)

*27482* *27482* ti to koukám pálí. nejseš učitel, davide?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 18:11:40 | #234471 (8)

Jsi na tenkém ledě. Zveřejňovat, jak se někdo jmenuje, porušuje pravidla. Nemluvě o tom, že to pro diskusi není podstatné.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:11:22 | #234472 (9)

Za velký písmena bys dávál ban a za tohle je jenom tenkej led *16449* , mě bys dal nejmíň tejden!!!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:59:07 | #234479 (10)

Dal jsem ti ho? Ne. Dostal jsi upozornění stejně jako teď on. Radši si všímej sebe. Tu tvou nenávist vůči židlům tady stále šíříš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
02.05.26 21:59:37 | #234488 (11)

Nepostuji nic než fakta, to že se tobě jako rusofobovi a židofilovi nelíbí je tvoje věc, žádnou nenávist nešířím cenzore! *23272* *4511* *5726* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:59:17 | #234522 (12)

Ale šíříš. Je to tr. čin, rusofile a antižide.
Na FB by na tebe admini podali TO a trvale by ti zablokovali IDa IP.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:55:31 | #234521 (11)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:19:52 | #234473 (9)

O.K., beru na vědomí. Mám jenom jednu poznámku z jiného soudku, ohledně pravidel. Je v pořádku, když není uveřejněn zdroj informací, rovněž není uveden ani vlastní kometář k danému? To pravidla neporušuje?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:34:52 | #234475 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 20:04:08 | #234483 (10)
  • Pokud něco porušuje pravidla, od toho je tu vlaječka pod každým komentářem.
  • Přidat vlastní komentář k odkazu, by se mělo, což se stejně automaticky vyžaduje.
  • Zdroj informací je doporučováno, ne nařízeno.
  • Co takhle se zaměřit na sebe a místo kopírování dlouhých textů, dát jen odkaz na článek, zprávu? To určitě taky není úplně v soulady s pravidly.


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 09:42:24 | #234515 (11)

Nikdy nekopíruji a nedávám sem celý článek. Nikdy. Pouze to, co je důležité a rovněž tam je vždy poznámka, že další informace viz odkaz (link), čímž tímto splňuji pravidla. Přečti si je. Je zákázáno sem dávat celé články a to nedělám. Rovněž vždy uvedu i vlastní komentář k danému.

A co se týče zdroje. V pravidlech je jasně uvedeno a to konkrétně v bodu 11 toto:

Citace a sdílení obsahu z jiných webů. Pokud citujete text z jiného webu, vždy uveďte přesný a ověřitelný zdroj. Přebírání celých článků nebo rozsáhlých textů bez doprovodného komentáře, shrnutí nebo uvedení původu není dovoleno. Platí také pro vložené mediální odkazy (videa, příspěvky ze sociálních sítí, aj.). Každý sdílený obsah musí mít vlastní přínos a souvislost s tématem diskuze.

Nikde tam není zmínka, že by to bylo pouze doporučení.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:03:07 | #234516 (12)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:27:09 | #234517 (13)

Víš co je obcházení banu?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 12:02:11 | #234532 (14)

víš co to je připálenej bramborák?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:45:31 | #234518 (12)

Nevotravuj s tím porád, zoufalý grafomane. *11298*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:53:17 | #234519 (13)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:27:12 | #234474 (9)

Ptám se na bod 11. v pravidlech diskuzí. Je tento bod od všech zde dodržován?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 19:47:30 | #234478 (10)

Nevotravuj s tím porád, zoufalče. *231*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
03.05.26 10:54:12 | #234520 (11)
| Předmět: RE:
02.05.26 12:13:34 | #234441 (1)

Jenomze zakladny v Nemecku potrebujete, jelikoz odtud se provadi akce na Blizkem vychode, krome toho ranene neni mozno prevazet do USA, nybrz do zakladen v Nemecku, Trump sice nadavat muze, ale nemeckeho kanclere to nechava v klidu, Nemecko uz zesiluje pocet vojaku a lepe se vyzbrojuje.

https://www.spiegel.de/politik/deutschland/abzug-von-5000-us-soldaten-aus-deutschland-boris-pistorius-nennt-entscheidung-absehbar-a-e6ea98e5-b27d-4b9f-977f-eaec6183c99e



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 16:36:38 | #234466 (2)

Kancléř Mertz má TACO ,,na háku". A řekl mu to tak, jak to je. Pravda se však nabubřelému a namachrovanému TACO nelíbí.
Holt v Berlíně TACO zlatou sochu určitě stavět nebudou. *8158* *8158* *8158* *18795*



| Předmět: RE: RE: RE:
02.05.26 20:03:26 | #234482 (3)

Mertz je s Trumpem uplne bezradnej *18358*



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 20:00:09 | #234480 (2)

Logistické instalace v Německu (jako Ramstein AB, a nemocnice v Landstuhl) dávají smysl, co ale smysl nedává, jsou tři divize bojových jednotek, které jsou v Nemecku dodnes umisteny.



| Předmět: RE:
02.05.26 16:27:25 | #234464 (1)

To už jsem sem dával. Je to stará zpráva, Václave. Zase jsi přišel s křížkem po funusu.



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 16:38:34 | #234468 (2)

On je čím dál opožděnější.



| Předmět: RE:
02.05.26 16:37:09 | #234467 (1)

To už bylo ve zprávách v českých TV před několika dny *17574*
Vždycky máš zprávy několik dnů pozadu *27179* *17574*



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 18:04:23 | #234470 (2)
On jak Vašík dělá nástěnkáře, tak čte ty starší noviny, co mu jeho spolustraníci dají se zpožděním několika dnů. Vystřihuje z nich obrázky TACO atd. Mění ty články na jejich republikánské, stranické nástěnce, co je na ulici. Oni mu tam říkají ,,blesk" právě kvůli tomu, že je poněkud ,,zabržděný". Na televizi se nedívá, on má infornace právě jenom z těch několik dní starých novin. Vašík vystřihne články, vystřihne obrázky o velikém TACO, umyje a vyleští i sklo na nástěnce, dokonce i zamete okolo. To je Vašíkova velmi odpovědná ,,funkce" ve straně GOP. Má to Vašík zažité již od mala, neboť když byl pionýrem, byl rovněž velmi aktivní v pionýrské organizaci a i tehdy svědomitě zastával funkci nástěnkáře. Vašíkovi to prostě odjakživa politicky myslelo. I na Spartakiádu 1960 Vašík rád vzpomíná. *8158* *8158* *18795*
*18795* *18795*