Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234570

Zobrazit vše


| Předmět:
03.05.26 17:47:39 | #234570
suchý se narodil v plzni?


| Předmět: RE:
03.05.26 20:26:26 | #234573 (1)

At se to stalo nebo nestalo, bylo jim to nahovno.



| Předmět: RE: RE:
03.05.26 21:23:23 | #234581 (2)

No od tebe jakou kovanýho obloučka bych nic než přepis dějin nečekal! *4511* *27482* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 21:27:07 | #234583 (3)

Jakej prepis dejin? Ja tuto udalost nijak nezpochybnuju (tak jako ty), jen poukazuji na jeji historickou bezvýznamnost.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 21:30:41 | #234584 (4)

Opravdu.....před­stav si kdyby já napsal to samý o holokaustu...jestli se to stalo nebo nestalo *2* ....to bya si ty i pokryteckej cenzor vylít z kůže! *23266* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 21:33:46 | #234585 (5)

Ty vskutku prirovnavas osvobozeni Plzne Americany ke zverstvum nacizmu v 2. svetove valce? *9388*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 21:35:09 | #234587 (6)

Ne....to ty se snažíš to tak zahrát red herringu.... mě jde o princip, blbe!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 21:39:17 | #234589 (7)

Tak sis mel vybrat jiny priklad. O osvobozeni Prahy Vlasovci dnes taky nikdo memluvi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 21:41:10 | #234591 (8)

Sice ne o osvobození ale přispěli velkou mírou, to je fakt, proč se o tom nemluví nevím.



| Předmět: RE:
03.05.26 20:40:58 | #234576 (1)

jo komunisty ty oslavy a ta vděčnost Plzeňanů hrozně sere, tak si vymýšlí ptákoviny. *27179*



| Předmět: RE: RE:
03.05.26 21:24:24 | #234582 (2)

Dohledatelný historický fakta vás serou nejvíc, že Sčote? *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 21:54:07 | #234593 (3)

Komunisti se vždycky snažili vylhat si historii, jak známo. Jste pořád stejní.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 21:56:51 | #234596 (4)

Komunisti ano a taky jejich zakladatelé židobolševici, nyní tu roli *4585* *4585* *35063* *27482* převzali jejich soukmenovci sionisti, milej Sčote!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 22:03:24 | #234598 (5)

To jsou pěkný soudružský ideologický fantazie. Komunisti to dělají mají pořád, jak nám tu ukazujete.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 22:10:11 | #234601 (6)

O historii nevíš vůbec nic tak nevím proč bych se měl s pařezem jako ty bavit. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 00:48:04 | #234611 (7)

Správně, nebav se s nikým, kdo by mohl narušit tvé ideologické fantazie. Dobře tě tví soudruzi vycvičili.



| Předmět: RE: RE:
03.05.26 21:34:43 | #234586 (2)

byl tam vůbec pávek a foltýn? *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 21:36:10 | #234588 (3)

Určitě.....pomáhali americký armádě! *27482* *27482* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 21:56:21 | #234595 (3)

tahle komunistická nasranost mi nejvíc hřeje u srdce. *30446*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:01:49 | #234607 (4)

můžeš mi říct, proč bych měl bejt nsranej z nějaký akce, kam nelezu, když vim, že pětidemoličníci jsou blbí jako blbuše?
https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/2051398425342716/



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:13:55 | #234608 (5)

Počítám tak do deseti let to bude ve školních osnovách stejně jako omluvnej dopis Němcům za atentát na Heydricha kterej už sepisuje Pávek a jeho proto-Kolář! *27482* *27482* *27482* Blbečci jako Sčot to podepíšou první! *5176* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 00:54:15 | #234612 (5)

Protože vás komunisty žere, že není po vašem. Protože jste nenávistní lidi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 08:26:45 | #234626 (6)

jak si mohl vymyslet takovouhle koninu, mi hlava nebere. co má co společnýho charakter člověka s tím, jakýmu mančaftu fandí? a ještě mi napiš, jestli je nenávistnej pepa, lídr opozice, protože to byl taky komunista(on furt je), a to, co předvádí kvůli summitu nato a vůbec jako prezident, je k pláči



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 10:53:32 | #234628 (7)

stačí se dívat na vaše projevy. Svojí nasranost a z ní vyvstávající nenávist tu permanentně dáváte najevo velice primitivním způsobem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:41:16 | #234637 (8)

ty jsi opravdu kus dřeva. nevolil si pětidemolici?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:50:53 | #234642 (9)

a jé, zase jsem tě nasral. *34029*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 12:46:55 | #234653 (10)

jistě, proč se nasranej necejtim a ani nejsem mi umíš jistě taky vysvětlit, že jo? neberu ale nákup u čongů a frontu u kasy, tam jsem skoro nasranej byl, ale dopadlo to dobře *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 13:29:43 | #234658 (11)

kdyby ses nasranej necítil, tak by ses choval jinak.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.05.26 14:02:20 | #234668 (12)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:19:28 | #234609 (4)

ale tady je pávek v roce 2012. to je rok, kdy ještě neměl zakopanou stranickou knížku, jen vyhloubenou jámu. pro jistotu. kdyby se to ještě otočilo
*27482* *27482*
https://acr.mo.gov.cz/scripts/detail.php?id=68381&tmplid=527



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 23:45:08 | #234610 (5)


Stranickou knížku nezakopal ale odhodil do Vltavy! *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 08:12:36 | #234623 (6)

hezká dobová olejomalba *23266*




| Předmět: RE: RE:
04.05.26 08:20:18 | #234625 (2)

Einsteine... opět si pletete pojmy... páč nejde o vděčnost... *4511* nýbrž o nebetyčnou hloupost ovčanů Plzně...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE: RE:
04.05.26 10:47:14 | #234627 (3)

á další nasranej a poníženej komunista si přišel vylít svůj věčný vztek. *34029*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:09:20 | #234632 (4)
Klídek Sčote, tohle by tě mělo uklidnit a můžeš si i strčit hlavičku do americký prdele jak většina ódéesáků. *4585* *4585* *2* *2* *2* *2*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:48:01 | #234641 (5)

Uklidnění potřebuješ ty, proto sem dáváš takovýhle primitivnosti (na který se nikdo nekouká).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 15:52:31 | #234678 (6)

Einsteine... podle čeho může nikdo jako Vy, posoudit zda-li je to primitivní, když se na to nekouká...??? *18814* Vy jste opravdu spadl na tu hlavičku... ale ne až z kočárku, nýbrž přímo při vylíhnutí...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 18:51:57 | #234683 (7)

To poznám už podle úvodního obrázku, že je to projev primitivismu. Stejně jako tvoje průpovídky. Vyzrálý člověk se nechová dětinsky, tak jak to tu předvádíte vy soudruzi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:47:58 | #234640 (4)

Einsteine... vypadá to na to, že jedinej komunista a k temu nasranej, páč si neví rady se svým podělaným životem, jste zde Vy...!!! *33441*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:51:51 | #234643 (5)

Ty jsi nasranej na věčné časy, když jsi nucen takhle fantazírovat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 12:22:15 | #234651 (6)

Einsteine... na příspěvcích takových zoufalců jako jsyte Vy, se akorát dobře pobavím... *33027* toť vše...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 13:26:03 | #234656 (7)

jo to je vidět, jak se bavíš, když se tu vyzpovídáváš ze svých mindráků. *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 19:22:12 | #234688 (8)

jak víš, že má mindráky, soudruh. mohl byste mi to zopakovat?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 20:11:20 | #234700 (9)

Protože široce užívá obranné mechanismy (a dost primitivní, nutno dodat).



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:53:09 | #234644 (4)

co furt máš s tou nasraností a podobnýma debilitama? nevypadl si jako zdechovský nebo vondra mámě jako malej z kočárku přímo na hlavičku s tím, že to ponese trvalý následky? bych se snad i vsadil, že jo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:56:47 | #234647 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 14:03:57 | #234669 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 14:11:43 | #234671 (7)
| Předmět: RE:
04.05.26 08:05:01 | #234619 (1)

YouTube kanály, na kterých PSSI nedoporučuje inzerovat:

Roman Kirsch Silně proruský, podporuje ruské útoky

Nové techniky dezinformační scény v Česku
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-nejnovejsi-techniky-dezinformatoru-crowdfunding-penize-262243

Stát navzdory mnohým výstrahám expertů i tajných služeb dosud nepodchytil šedou zónu financování, ve které se konspirátoři skrývají. Ve výsledku tak proruská alternativní média jen sílí.

Roman Kirsch provozuje Telegram kanál @orionex2 zaměřený na „světovou politiku a události“
Just a moment...
https://telemetr.io/en/channels/1872761513-orionex2

Není to ověřená mediální osobnost ani mainstreamový expert.
Spadá spíš do kategorie alternativních / názorových kanálů na sociálních sítích.
Telegram u něj funguje jako hlavní distribuční kanál, YouTube jako zdroj videí.

Za mne:
Takže za mne opět bláboly nikým a ničím neověřené. No a protože se nejedná o žurnalistiku, do toho tady ten je aktivní i na síti Telegram atd., neberu tady ty bláboly jako relevantní zdroj informací.
Ale ať si každý k tomuto udělá obrázek sám.