Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #234799

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:42:22 | #234799
Reakce na příspěvek #234793

Tak konkrétně v ČR hojně užívaná DSG má životnost někde mezi 150-200 tisíc. U auta užívaného v pražském provozu to může být i míň. Nemáš náhodou Škodovku a automatu? Nebo to je na tebe velkej luxus? *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 14:53:25 | #234804 (1)

Einsteine... jak jsem napsal... jenom opravdický blbec koupí takové auto... koukám *33767* je Vás takových odborníků na této diskuzi více...!!! *16920* Až budete dědit po druhé babičce, tak si kupte auto... ne Škodovku s DSG... *18814* ke které dostanete od prodejce náhradní sadu gumiček do stěračů, jako bonus...!!! *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 15:52:09 | #234814 (2)

Nekoukej, víš hovno čím jezdím ty nýmande ze střechy. *1* Jen těch několik párů bot co jsem si o víkendu koupil na letní sezonu jsou dražší než pekáč, kterej od revoluce proháníš. *1* Každopádně i přes všechny tvoje komoušský štěky platí, že zrovna nejrozšířenejší auto v ČR má tu životnost převodovky jak jsem psal.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 16:18:16 | #234823 (3)

Tak ona to má za sebou už i druhá Vaše babička...??? Předpokládám, zůstalo něco z dědictví i na zimní rukavice, neutratil jste všechno za letní boty...?!? *3419* A kde byla ta burza použitého zboží...??? *33767* Tož to máte zdeformované i haksny... nejen hlavu... kolik Vám v cirkuse platí...??? *33767*
Einsteine... to Vaše nejrozšířenější auto si múžete strčit do (_|_) jak jsem psal, to kupují jen ti, co mají v hlavě na *573*... gratuluju...!!! *33027* Taky to podle toho v Česku, bohužel, vypadá...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 17:51:23 | #234843 (4)

Takže zase jen blabla o babičkách. Nemůžu za to, že ty tvoje byly tak bezcenný, že ti po nich nic nezbylo. Máte to holt v rodině, že jste jen chudá blbá pakáž. *1* *1* Butiky Tom Ford a Gucci burzy nepořádají, ale to lopata jako ty nemůže vědět. *31001*
Nevím, jak moc mají ti, co rozhodují o fleetech v korporátech nasráno v hlavě, každopádně pravdou je, že Škodovky nakupují, i díky tomu je Škodovka tam kde je. A po pár letech je prodají. A pak je kupují jiní lidé. A když takové auto 5x protočí majitele, možná si ho budeš moct dovolit i ty, závistivej žebrák. *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 18:11:07 | #234848 (5)

Einsteine... pohádkář Andersen nula proti Vám... *33027* mohl byste psát pro Forum24... tam píšou touhou zpitomnělí pohádkáři...!!! *33441* Někdo dědictví po babičkách nepotřebuje, jinej z dědictví po nich, u Gucciho a u Škodovky, automaty s DSG, nakupuje...!!! *2* Ještě že je ten internet... jinak byste ani nevěděl, kde že to vlastně ty boty nakupujete...!!! *18814* Tak nyní natáhněte škrpále po dědovi a mazejte opět na žebráckou směnu... snad se Vám povede něco vyžebrat... třeba na další, pro změnu zimní, boty od Gucciho...!!! *33027* Při všem tom štěstí s dědictvím po babičkách, máte docela celoživotní smůlu, že se nedá koupit mozek...!!! *16899*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 17:08:01 | #234921 (6)

Hele není můj problém že si neumíš představit možnost, že si někdo zaletí na prodlouženej víkend do Milána a nakoupí tam hadry a boty za 15 tisíc Euro. *1* *1* Chápu že vy komouši máte závist tak zadřenou pod kůží, že si úspěchy jiných neumíte vysvětlit jinak než dědictvím. Nejsi první ubožák v mém životě, který podobné slinty trousí. Ale máte všichni jedno společného - jste uslintaný ubožáci, co v životě sami nic nedokázali, jen závidět a prskat jedy. A to je ten nejlepší trest pro takové lidské zmetky jako jsi ty, že se užíráte vlastní neschopností a úspěšným jste u prdele. *1* *1*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.05.26 17:46:54 | #234931 (7)

Úspěšný Einsteine... *2* ještě že Vám sociálka platí internet... páč jinak by se svět o Vašem úspěchu nedověděl...!!! *16920* A tak jen taková malá, ale pro Vás určitě velice užitečná rada... v tržnici SAPA, prej mají zítra slevový den... tudíž nemusíte ztrácet čas létáním do Milána... *4511* a můžete nakoupit hadry a boty v hodnotě 15 tisíc EUR, přímo u výrobce... a levněji... *3419* páč dědictví po Vaší babičce taky není nekonečné...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.05.26 08:14:02 | #234956 (8)

SAPA je pro lidi jako jsi ty. Nejhorší jsou nevyžádané rady, které jsou navíc úplně hloupé. Doma ti to asi projde, ale na mě s tím ty ubožáku nechoď. *1*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.05.26 08:24:00 | #235391 (9)

Einsteine... komu není tady, temu není pomoci... *4511*