Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235008

Zobrazit vše


| Předmět: Satle
07.05.26 19:19:24 | #235008

CR stale oslavuje 9 kveten?
"Osvobozeni" rusakama? Nemci sami zdrhnuli snzice se probit na zapad.
Takze rusak najevis mohl bojovat s ruskelejma Vlasovcema!

Konec valky 6 ho byl jen v Praze. Jidne bylo uz par dni po valce.

Ale gdyz si mjuze trumpak stavet sam sobe zlatej pomnik tak v takovem svetle
trupacke pomnik vopravbdu vyhrava zlatou vonuci! *14967* *14967* *14967*



| Předmět: RE: Satle
07.05.26 19:26:06 | #235010 (1)


Taky se snažíš přepsat historii nebos jich málo schytal pádlem na budku?? *2* *2* *5325*



| Předmět: RE: RE: Satle
07.05.26 20:34:08 | #235015 (2)

Po valce priel rusak do Prahy okupovat a ne osvobozovat.
Rabovat jako vside jinde i v rakousku. *12499*



| Předmět: RE: RE: RE: Satle
07.05.26 21:13:06 | #235020 (3)

Rabujou všechny armády a stejně tak znásilňujou jak se děje dnes v Gaze a Libanonu
se dělo za WWII všude a ve všech armádách. Do jaké míry je otázkou věrohodnosti zdrojů. Samozřejmě hodné západní armády to nedělali! *4511* *2* *2* *2*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 11:49:16 | #235057 (4)

Nikdy systémově, na rozdíl od Rudé armády, která doslova kopírovala nenávistnou bolšánskou propagandu lidí jako Ilja Erenburg.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:11:58 | #235097 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:13:12 | #235098 (6)

Pro duševního mrzáčka ještě jednou, v rámci 2.SV se to z řad spojenců podařilo na systémovou činnost povýšit pouze barbarům z ruSSácka, nikomu jinému.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:17:19 | #235101 (7)

Statisícům fra *33648* *33069* *16449* ncouzek nebo italek to bylo stejně u prdele jako němkám, debile!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:18:59 | #235104 (8)

Dolož ty statisíce, ty blbečku. Všude se píše o stovkách, max. tisících případech ve Francii. *1* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:23:17 | #235107 (9)

Protože statisíce se jich to bálo nahlásit tak proto se o tom ty blbínku nepsalo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:25:28 | #235110 (10)

*2* *2* *2* A svítilo tenkrát zelené sluníčko, ale taky se o tom nesmělo mluvit. *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:29:04 | #235115 (12)

No už jsem myslel že se nedočkám kvalitních zdrojů info z Youtube *2* *2* *2*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:20:17 | #235106 (8)

To v tisících známých případech je tomu u nás v Československu a odhady dokonce mluví o desítkách tisíc. Na tak malou zemičku, slušná porce. Mamka asi taky dostala do kožichu od nějakého Mogola co, proto ten ne úplně funkční mozek u tebe. *1*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:25:12 | #235109 (9)

Ta tvoje to provozovala v lágru za lágr geld! *4585* *35063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:26:27 | #235111 (10)

Zaplaťpánbůh ne s takovejma dementama, jako musel být tvůj fotr.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:27:25 | #235112 (11)

Čímž z mé strany ukončuji urážky rodičů, už je to nuda. *31001*
Stejná jako ty tvoje rádoby chytrý slinty z Trubky a podobných zdrojů *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:28:45 | #235114 (12)
| Předmět: RE: RE: Satle
08.05.26 11:51:21 | #235059 (2)

v 21. století je někdo stále živen komunistickými slinty o "osvobození"? Jedinec, který odhalil každé židovské spiknutí a najednou věří na bratrskou nezištnou výpomoc, která se jaksi protáhla o dalších 40 let a jednu invazi vojsku v poločase? *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 14:26:05 | #235085 (3)

Ten ždiběc republiky na obrázku pitomce jako tebe opravňuje tvrdit stejně jako Blbuši, že nás osvobodili američani, nebo jseš už úplným a bezpodmínečným vykusovačem americkejch kaštanů, malej Škemráčku?? *4585* *4585* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:02:05 | #235091 (4)

Já nekomentuji Američany ty zaschlej ubožáčku, já mluvil o termínu "osvobození" v kontextu s Rudou armádou. *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:04:30 | #235093 (5)

Rudá Armáda nás osvobodila od SS, Gestapa i Wehrmachtu, pitomečku Škemravá a hovno s tím naděláš! *4585* *7487* *7487* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:05:36 | #235094 (6)

Rudá armáda tu nahradila německé jednotky. O svobodě jsme si mohli dalších 40 let jen zdát. Tak neplácej kraviny, ty hovno nadělané. *31001*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:07:53 | #235095 (7)

To jí umožnili liberální zrádcové tvojeho a Benešova typu! *7487* *7487* *7487*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:11:52 | #235096 (8)

Bez ohledu na mizernou politiku během 2.SV a po jejím konci a jeho naivnímu příklonu s ruSSácku on nebyl tím, kdo určoval kam dojdou negramotní mongolští nájezdníci z řad RA. Stejně tak nenutil lidi volit po válce komouše. Nicméně když čtu tvoje slinty, nejsem si jist, zda bys to nebyl zrovna ty(nebo tvůj tatík), co čouhali rudým komisařům z prdele jen na kousíček.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:14:57 | #235100 (9)

Když já čtu tvoje vejblitky tak vím, že tvůj tatík byl kápo v koncentráku špíno Škemrácká.! *35063*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.26 15:18:20 | #235103 (10)

Tvl tak ty jsi nejen strašlivě bystrej, ale i neskutečně vtipnej a umíš neuvěřitelně originální urážky v reakcích na jiné. *2* *2* To se hned pozná otevřená hlavinka.
Jen s drobnou vadou na kráse, že zasranej antisemita jsi tu ty, nikoli já. *1*




| Předmět: RE: Satle
07.05.26 19:40:55 | #235012 (1)
| Předmět: RE: Satle
07.05.26 19:46:24 | #235013 (1)

Ne, 9.květen již není státní svátek. Den vítězství (konec druhé světové války v Evropě) byl 8. května a to je taky tím pádem nejenom náš státní svátek. 8. května je zítra,v pátek.




| Předmět: RE: Satle
07.05.26 20:32:29 | #235014 (1)
| Předmět: RE: RE: Satle
07.05.26 20:37:35 | #235017 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: Satle
07.05.26 20:59:39 | #235018 (3)
Japonci měli před američanama respek ale hrůzu ze sovětů bo věděli, že jsou nezastavitelní dokumenty dokazují, že by se právě kvůli nim byly vzdali, jenže tak drahá hračka jako atomovka se musela vyzkoušet in real.....zbytek je pohádka.!


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 11:54:17 | #235063 (4)

Nikoli nezastavitelní, ale barbaři. Nebyli o nic mocnější než Američané. Proto se radši vzdali Amíkům, stejně jako Skopčáci co utíkali hlavně do zajetí na Západ, nikoli k ruské zvěři.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:19:00 | #235105 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Satle
08.05.26 15:24:10 | #235108 (6)

Něco tě překvapilo na americké segregaci 40.let? A srovnáváš to s chováním ruSSáků? Ke komu? K nepřátelům, nebo vlastním obyvatelům? Vážně? *4622* *2*