já ne, já je tady nepropaguju, bolševíčku.
já ne, já je tady nepropaguju, bolševíčku.
On je nemocnej. Všude vidí brambory, má z nich nějakou obsesi či co, asi
ho nějaká taková pohodila na poli
Plete si nicky, píše nesmysly, odpovídá z cesty.
A jinak - má už asi osmej nick tady. Nemá zájem o diskuzi, jen provokuje.
Prostě takovej Pepek Vyskočil 
Škemrale. Na tu jsi byl zralej ty, když jsi na kolenou prosil Pavlu, aby
tě pustila na diskuzi a že ti jde o život a kdesi cosi a škemral jsi a
škemral, ty babo. Na tvým místě smažu profil a už bych se tu pro tu ostudu
neukázal. To jsi chlap?! Takhle se ponížit, to ani kdyby fakt o život
šlo.
Jsi baba a hloupá k tomu, Jakube. Neboj, víc neprozradím.