Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #235195

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
09.05.26 10:53:39 | #235195
Reakce na příspěvek #235189

Takovahle ostuda pochazi z Ceska *16449*



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 11:23:27 | #235200 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 13:09:41 | #235202 (2)

kreténi všech zemí, spojte se!




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:18:45 | #235205 (3)

to jsou amíci. ratolesti lidí, co jezděj každej rok do plzně na oslavy



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:35:43 | #235206 (4)

to je heslo komunistů, takže je to o komunistech, koumáku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:50:17 | #235210 (5)

a to nejsou lidi. správně. vyhladit.....­.............­.............­.......



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:52:17 | #235212 (6)

ostatně regulerní (o tom to je), cíl amíků, židů, kreténů a idiotů



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:53:26 | #235213 (7)

je zničit komunizmus



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:07:57 | #235215 (8)

komunizmus se zničil sám svou historickou blamáží. *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:17:33 | #235216 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 14:38:34 | #235219 (10)

zjevně neznáš historii 20. století. *27179*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:56:20 | #235214 (6)

jo to byste posloužili celému světu, kdybyste se vyhladili i s celým ruSSáckem. Hned by bylo na světě bezpečněji.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:40:46 | #235207 (3)

dr-rozruch Uživatel je online | Předmět: RE:
04.05.26 11:27:05 | #234635 (1)
kdybys k tomu neměl přiblblej komentář, tak bych ty oslavy i respektoval. což dělám i tak a to vím, že to tam tenkrát na západě nebylo černobílý-
to byly oslavy v plzni

  • takhle jsem reagoval na vaškův příspěvek. a protože podle tvejch příspěvků si nemyslim, že jsi totálně vylágrovanej debil, jako ten vůl z čáslavi,

    věřim, že si to přebereš. radit ti nebudu. jen ti dám nápovědu. nejsem fanatik



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:48:54 | #235208 (4)

a tušim si odhadnout, že na žádnym schromáždění (včetně plzně, dne osvobození), nebyli odpůrci. tak je snad normální, nechat lidi, co jdou položit věnec rudý armádě, v klidu.hatátitlá
.
bohužel se tak nestalo a křupani se opět ukázali. to je tvůj mančaft, třešničko



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:51:34 | #235211 (5)

Odpůrci čeho? Historie? *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:27:48 | #235217 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:42:27 | #235220 (7)

To jsou jen zoufalci, co se neumí smířit s realitou. Sklidili by oprávněný posměch.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:12:37 | #235224 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:08:12 | #235229 (9)

Člověk, co se neumí smířit s historií, se neumí smířit s realitou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:50:00 | #235209 (4)

Všichni komunisti jsou fanatici. Stačí se podívat tady v diskuzích. Všichni, co fandí rusku, jsou silně nenávistný a netolerantní a neuměj reagovat věcně, ale jen nadáváním druhému.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:29:05 | #235218 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:47:29 | #235221 (5)

Například ten idiot Jose.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 15:04:25 | #235222 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:51:25 | #235226 (7)
| Předmět: RE: RE:
09.05.26 13:16:40 | #235203 (1)

Noční vlci? Z Ruska!!!



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 13:17:23 | #235204 (2)

Jinak většina ostudy k nám do Evropy přišla z USA.