TACO nepřemýšlí nad finanční situací američanů.

To je tedy panečku prezident k pohledání.

Proto je v průzkumech veřejného mínění ,,pod vodou" a jenom díky TACO
prohraje GOP na podzim volby.
Nicméne nejenom TACO je v GOP pako.

TACO nepřemýšlí nad finanční situací američanů.

To je tedy panečku prezident k pohledání.

Proto je v průzkumech veřejného mínění ,,pod vodou" a jenom díky TACO
prohraje GOP na podzim volby.
Nicméne nejenom TACO je v GOP pako.

"TACO nepřemýšlí nad finanční situací američanů."
Neboj. Premysli. Nic jineho ho vic nezajima.
Amerika je dnes energeticky nezávislá, takže není nutné, ani pravdepodobné, ze ceny zůstanou tak vysoké trvale. Ceny spracovaných produktů zde narostly kvůli zvýšené poptávce v zahraničí.
Diky soucasne hladine produkce ropy v západním Texasu ceny zemního plynu jsou momentalně tak nízké, že nemá smysl ho zpracovavat.
Jsi opravdu tak tvrdej? Zeptal jsi se v Exxonu jestli snizi ceny pod svetovou
cenu benzinu. Nebo jeste lip, udelal by jsi to ty? KAPITALISTO
neuveritelny!

kujone... kujone... takže podle Vás, zdatného kapitalistu z Oravy, ceny
zboží na vnitřním trhu rostou úměrně s vyšší poptávkou toho zboží
na zrahničních trzích...???
Se podívejte do historie,
kolik stály třeba pohonné hmoty v USA v období, kdy cena ropy ve světě
rostla geometrickou řadou...!!! 