Zrovna Facebook je příklad, jak to nedělat. Pod "hate speech" se dá schovat absolutně cokoliv, jakákoliv kritika opozice.
Zrovna Facebook je příklad, jak to nedělat. Pod "hate speech" se dá schovat absolutně cokoliv, jakákoliv kritika opozice.
To samé platí pro tzv. antisemitizmus......jakákoliv kritika židů či
Izraele! 
Je jím tvoje každodenní vyhrožování banem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je něco jiného, kritika. Já píšu vyloženě o příspěvcích, za
které padají u soudů podmínky. Čili o trestných činech diskutujících.
FB už měl kvůli takovým namále, hrozilo mu zrušení. Proto už si
nedovolí podobná individua jako je tenhle a jeho kecy tolerovat. Tady to není
pod takovým drobnohledem policie ČR, proto to ZATÍM prochází.
Na Chatujme je spousta příspěvků, které by soudy ocenily podmínkou. Taky
záleží samozřejmě na kontextu příspěvků.
Pokud chce Chatujme dlouhodobě fungovat, mělo by antisemity, proruské trolly
a další psychopaty trvale blokovat. 1 varování a pak blok. Naopak ale tací
zde mají ráj.
Klasické myšlení udavače a bonzáka který se na druhé straně ohání
svobodou projevu....ale jenom toho který říká on sám!
