Takový jako ty rovnou zabanoval. Na FB kdybys napsal co tady, měl bys hned ban a TO.
Zrovna Facebook je příklad, jak to nedělat. Pod "hate speech" se dá schovat absolutně cokoliv, jakákoliv kritika opozice.
To samé platí pro tzv. antisemitizmus......jakákoliv kritika židů či
Izraele! 
Je jím tvoje každodenní vyhrožování banem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jsem nikdy nenapsal, zase si vymýšlíš!!! Když to není každý den
tak je to obden.....zkrátka furt vyhrožuješ. Nic antisemitskýho jsem nikdy
nenapsal, to pouze ty to za antisemitské považuješ jelikož jsi proizraelsky
a židofilně zaujatý místo abys byl jako správce objektivní. Věříš
všemu co Izraelská hasbara napíše bez jakýhkoliv důkazů stejně jak to
publikuje kyjevská chunta, že to napíšou neznamená, že je to fakt. Jak to
bylo s těmi sťatými žíďaty???....všechno hoax od pofiderní neziskovky
ktere opakoval jak Biden tak Blinken!!!
!!
Tvoje vlastní slova: "Je jím tvoje každodenní vyhrožování banem". Já to s tebou dokola řešit nebudu. Dal jsem varování a pak už bude rovnou ban. Nemám důvod tady na 20. stránkách řešit tvůj nesnášenlivý postoj k židům
To je něco jiného, kritika. Já píšu vyloženě o příspěvcích, za
které padají u soudů podmínky. Čili o trestných činech diskutujících.
FB už měl kvůli takovým namále, hrozilo mu zrušení. Proto už si
nedovolí podobná individua jako je tenhle a jeho kecy tolerovat. Tady to není
pod takovým drobnohledem policie ČR, proto to ZATÍM prochází.
Na Chatujme je spousta příspěvků, které by soudy ocenily podmínkou. Taky
záleží samozřejmě na kontextu příspěvků.
Pokud chce Chatujme dlouhodobě fungovat, mělo by antisemity, proruské trolly
a další psychopaty trvale blokovat. 1 varování a pak blok. Naopak ale tací
zde mají ráj.
Klasické myšlení udavače a bonzáka který se na druhé straně ohání
svobodou projevu....ale jenom toho který říká on sám!
