Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #96343

Zobrazit vše


| Předmět:
11.01.23 13:21:58 | #96343

Novorocni uklid *6914*

Novopecený predseda Snemovny reprezentantu Kevin McCarthy plní svuj slib a zbavuje demokratické poslance Ilhan Omar , Adama Schiffa a Erica Swalwella jejich pridelení do výboru. 

"Eric Swalwell nemuže získat bezpecnostní proverku v soukromém sektoru. Neudelím mu vládní bezpecnostní proverku. Schiff lhal americké verejnosti," rekl McCarthy novinárum v pondelí pozde vecer. "Nedovolíme mu být ani ve výboru pro zpravodajské služby." Swalwell spal s cínskou špiónkou.

Adam Schiff zneužil své postavení predsedy zpravodajského výboru Snemovny reprezentantu k vyšetrování prezidenta Donalda Trumpa kvuli falešnému "ruskému spolcení" behem prezidentských voleb v roce 2016.
Schiff tvrdil, že se "na míste skrývají dukazy", které vedly k obvinení Trumpa, tvrzení se nikdy nenaplnila. 

Ilhan Omar , existuje spousta dukazu, které naznacují, že se snatkem a následným rozvodem se svým bratrem dopustila imigracního podvodu. Zasazovala se také o spravedlivejší zacházení s teroristickými organizacemi, vcetne Al-Káidy, Hizballáhu a Hamásu.



| Předmět: RE:
11.01.23 13:51:13 | #96345 (1)

Ty si opravdu myslis, ze veskere tyto blaboly nekoho zajimaji? Zbytecne jen plytvas mistem.
*35350* *35350* *709*


 #96343 

| Předmět: RE: RE:
11.01.23 13:57:27 | #96348 (2)

Neplytvam, jenom podavam jak to je a ne jak to Demokrati podvodne podavaji *30374*


 #96345