Pravda! Lidskost by nám měla být vlastní! A dobrota by měla být její součástí...bez viery v Boha to v skutočnosti nejde, lebo tieto vlastnosti dal do srdca človeka Boh a sú praktizované vo viere....
Předmět diskuze:
lidé by meli bejt ke mne ľudský,milý,dobrý,nedávat me adminúm blokovat a nevyhazovat me z chatových místnosti.
