Lidskost a dobrota.

Předmět diskuze: Lidskost a dobrota. - lidé by meli bejt ke mne ľudský,milý,dobrý,nedávat me adminúm blokovat a nevyhazovat me z chatových místnosti.

| Předmět: NENÍ SNADNÉ BÝT DOBRÝM ČLOVĚKEM.
před 5 hodinami | #35

*3456* "NENÍ SNADNÉ BÝT DOBRÝM ČLOVĚKEM."



| Předmět: Pravda!
15.12.25 09:47:16 | #28

*16266* Pravda! Lidskost by nám měla být vlastní! A dobrota by měla být její součástí. *16266*



| Předmět: RE: Pravda!
03.02.26 13:03:54 | #29 (1)

To ale není běžná lidská vlastnost. Je to spíše výjimečný úkaz, který je 95% lidí leda pro smích a většina ho hned zneužije pro svůj prospěch.



| Předmět: RE: RE: Pravda!
03.02.26 13:08:21 | #30 (2)

Však se např stačí podívat, jak se na naivní a nezáludnou Monicurku hyeny hned vrhly.
Ona je sice naivní, ptá se na pitomosti, ale není zlá, zlí jsou ti, kdo si tady na ní honí triko. Ti patří na smetiště lidské společnosti.



| Předmět: RE: RE: RE: Pravda!
11.06.26 08:23:09 | #31 (3)
| Předmět: RE: Pravda!
11.06.26 10:28:27 | #33 (1)

Pravda! Lidskost by nám měla být vlastní! A dobrota by měla být její součástí...bez viery v Boha to v skutočnosti nejde, lebo tieto vlastnosti dal do srdca človeka Boh a sú praktizované vo viere....



| Předmět: RE: RE: Pravda!
před 10 hodinami | #34 (2)

Kdyby v Tobě bylo jenom trochu lidskosti tak by jsi mně v diskuzích neustále neznevažoval, už za ty roky máš vůči mně prohřešků takovýchto mnoho, nikdy nic k věci a jenom ataky od Tebe tak že zřejmě tě Bůh dobrotou neobdařil jak bývává vidět :-).



| Předmět:
09.11.25 16:20:46 | #26

A už nikdy se neukázala? *33767*



| Předmět: RE:
09.11.25 20:08:14 | #27 (1)

Asi to neřeší