"NENÍ SNADNÉ BÝT
DOBRÝM ČLOVĚKEM."
Pravda! Lidskost by nám
měla být vlastní! A dobrota by měla být její součástí. 
To ale není běžná lidská vlastnost. Je to spíše výjimečný úkaz, který je 95% lidí leda pro smích a většina ho hned zneužije pro svůj prospěch.
Však se např stačí podívat, jak se na naivní a nezáludnou Monicurku
hyeny hned vrhly.
Ona je sice naivní, ptá se na pitomosti, ale není zlá, zlí jsou ti, kdo si
tady na ní honí triko. Ti patří na smetiště lidské společnosti.
Pravda! Lidskost by nám měla být vlastní! A dobrota by měla být její součástí...bez viery v Boha to v skutočnosti nejde, lebo tieto vlastnosti dal do srdca človeka Boh a sú praktizované vo viere....
Kdyby v Tobě bylo jenom trochu lidskosti tak by jsi mně v diskuzích neustále neznevažoval, už za ty roky máš vůči mně prohřešků takovýchto mnoho, nikdy nic k věci a jenom ataky od Tebe tak že zřejmě tě Bůh dobrotou neobdařil jak bývává vidět :-).