Lidskost a dobrota.

Předmět diskuze: Lidskost a dobrota. - lidé by meli bejt ke mne ľudský,milý,dobrý,nedávat me adminúm blokovat a nevyhazovat me z chatových místnosti.

Zobrazení reakcí na příspěvek #33

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Pravda!
11.06.26 10:28:27 | #33
Reakce na příspěvek #28

Pravda! Lidskost by nám měla být vlastní! A dobrota by měla být její součástí...bez viery v Boha to v skutočnosti nejde, lebo tieto vlastnosti dal do srdca človeka Boh a sú praktizované vo viere....



| Předmět: RE: RE: Pravda!
před 11 hodinami | #34 (1)

Kdyby v Tobě bylo jenom trochu lidskosti tak by jsi mně v diskuzích neustále neznevažoval, už za ty roky máš vůči mně prohřešků takovýchto mnoho, nikdy nic k věci a jenom ataky od Tebe tak že zřejmě tě Bůh dobrotou neobdařil jak bývává vidět :-).