Žádná ruská mafie nikdy neexistovala ve smyslu, že to byly RUSOVÉ, byla
to už tehdá na území Sovětského svazu židovská kriminální organizace
"vorů v zakoně" (kterou taky hojně využívalo KGB a dle toho dávalo
členům různé rozhřešky a privilegia) a všichni tam museli umět mluvit
jidiš.!!.....později po rozpadu Sovětska se přestěhovali do US a na
západ. Ten zásah u Holubů byl proti židovské Kosher Nostře!

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

a té museli přísahat, že budou trvale,
celý svět rabovat...!!! 
