Budeš se divit...ale pamatuji si i z první třídy že jedna a jedna rovná se dvě.....co chceš dokazovat věkem?.....že si nepamatuješ kdo co řekl?....že o nějakém dohánění platů nějakého Německa které ani nikoho v té době nezajímalo plácal jen podvodník Klaus? ...bylo mi 21 let a měl jsem po vojně....ale můžeš klidně tvrdit že to je věk novorozeně a nemůžu si tedy nic pamatovat....je mi to celkem jedno )
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


