Dávejte si pozor na podvodné e-maily o nevyzvednute zásilce a dovolí si
vám vyhrožovat sankcemi. Já si prý v roce 2024 objednal 2 ks stejně legíny
a knihu o harmonickém životě. Já ho mam, nemusím o něm jen číst.
Neměnila jsem a mrkla na google6o jakou skvělou formu se to jedna. Začátek
mnohé napověděl. Nereagujte, neposílejte žádné penize, jsou to podvodné
částky pohybující se kolem 2 000 (málo ale staci, když kape )dále na
Google píšou, že lidé po tak dlouhé době už zapomněli a že strachu
platí... Tak my jsme v obraze a kdyby to na vás přátelé někdo zkoušel,
nenechte se zastrašit... Mě spíš straší skutečnost, kolik hajzlu je mezi
námi 
