Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodná diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: -
Správci: kopretina666
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 5203851x
Příspěvků:
147584

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury - Diskutujte spolu o čemkoliv- ale slušně. Nadávky a vulgarity váš ,,názor,, nijak nepodpoří! Spíš ho degradují. Respektujte názory a přesvědčení ostatních diskutujících, i když s nimi nesouhlasíte. Vyjadřujte své argumenty slušně. Osobní napadání ,vulgarity a rasizmus se tu netolerují

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #159044

Zobrazit vše


| Předmět: O hodném a zlém komunistovi ))))
08.04.25 15:33:50 | #159044

Agent Bureš a rozvědčík Pávek aneb Pohádka o zlém a hodném komunistovi *5655*

https://cnn.iprima.cz/glosa-agent-bures-a-rozvedcik-pavek-aneb-pohadka-o-zlem-a-hodnem-komunistovi-451913

Jak rozdílné jsou ale přístupy společnosti k oběma bývalým komunistům. Zatímco kvůli jednomu se připravují novely lustračního zákona, druhý může sedět na Hradě. Jeden je pro naši zemi nebezpečím, druhý ne. Jednomu je jeho minulost připomínána, u druhého se o ní mlčí. To vše jen napovídá tomu, že tady už vůbec nejde o to, jestli někdo byl či nebyl komunista a jestli státu sloužil jako rozvědčík, udavač, či jakkoli jinak.

Dnes jde očividně spíše o to, jak se kdo tváří, jak hezké věci říká, komu jde na ruku, komu se hodí, čí zájmy zastupuje a jak u toho vypadá. To je samozřejmě zcela legitimní, ale neschovávejme se tedy za antikomunismus.

Ukázalo se to mimochodem již v kampani před prezidentskou volbou, v níž bylo v druhém kole, 33 let od revoluce (!), potřeba zvolit do čela svobodné a demokratické České republiky bývalého komunistu. Pro mě osobně šlo z tohoto důvodu o jedny z nejtěžších voleb v životě. A samotná kampaň, kdy do té doby zavilí bijci komunistů adorovali Petra Pavla, zatímco Andrej Babiš pro ně byl ten zlý estébák, mi moc nepomohla.

Pravda a láska? CHACHACHA *4511* *23266*

Nutno přečíst celé.


1  

| Předmět: RE: O hodném a zlém komunistovi ))))
08.04.25 15:53:59 | #159046 (1)

Jojo .... Filip Nachtaman CHACHACHA
Babišův agent v Lidových novinách *5650* a současný šéfredaktor CNN PRIMA KSČM NEWS

Tenhle babišovec je zcela jistě zárukou objektivity a nestrannosti opravdového novináře *18394*


1  
 #159044 

| Předmět: RE: RE: O hodném a zlém komunistovi ))))
08.04.25 16:12:51 | #159048 (2)

Už zase hloupé kádrování? 🤫


2  
 #159046 

| Předmět: RE: RE: RE: O hodném a zlém komunistovi…
08.04.25 16:45:51 | #159055 (3)

.... vysvětli mi, jaké kádrování? *4585*
Že Nachtman byl Babišův člověk nasazený do vedoucí pozice v Lidovkách, je fakt.
Že Nachtman Babišovi věrně sloužil a do úmoru bojoval za zájmy svého vůdce, je taky fakt,
A když Nachtman sesmolí cokoli o Pavlovi, je to chlístanec špíny a pomluv, to je taky fakt *32299*


2  
 #159048 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: O hodném a zlém…
08.04.25 17:53:08 | #159082 (4)

Měl by ses vyjadřovat k obsahu , nikoliv k osobě - jinak jde o nemístné kádrování.
Filipa Nachtmana jsem dodnes neznala ,ale tato jeho slova bych ihned podepsala:
" Smyslem této glosy není soudit prezidenta Pavla ani bývalého premiéra Babiše. Nechci také porovnávat jejich polistopadové kariéry či vystupování, na to ať si každý udělá názor sám. Jde mi čistě o to, jak rozdílně nahlížíme na jejich předlistopadovou minulost a proč vadí jen u jednoho z nich..."
To je v kostce obecná charakteristika naší smutné současnosti. J.Sachs v podstatě hovořil o tomtéž - o polopravdách , neobjektivitě , ohnutí , neschopnosti si nalít čistého vína ..Že z naštvanosti lidí těží zrovna Babiš a není právě k dispozici nic lepšího , mě osobně mrzí.
(Spojovat Primu s KSČM je už fanatismus. )


1 2  
 #159055 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: O hodném a zlém…
08.04.25 17:55:19 | #159085 (5)

Dík, o tom to je.


1  
 #159082 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: O hodném a zlém…
09.04.25 08:32:31 | #159114 (5)

Sama se stavíš do pozice cenzora? *4585*
Co kdybys nechala na mě, ať se svobodně vyjadřuju, k čemu uznám za vhodné ...

*5920* A fanatismus? jako fakt? *4585*
Koukni se v neděli na Primu a koho tam uvidíš?? Prima se poslední léta vypracovala na vzorného užitečného idiota naší dezinformační a proruské scény. V případě KSČM je spoluzodpovědná za to, že naší republiku reprezentuje v EP někdo takový jako je K.Konečná ..


 #159082 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: O hodném a zlém…
09.04.25 09:15:44 | #159124 (6)

Víš, ty máš veliký problém s vyjadřováním a řekla bych, že i s chápáním. Fanatismus, to je přesně tvůj případ, takže fakt. Pokud se podíváš na Primu, tak tam v diskusi uvidíš obě strany, jak ty, co zastupují koalici, tak ty, co zastupují opozici. A přesně takto by to mělo u diskusí být. A ta tvoje poslední věta, to je takový blábol, že větší už snad ani napsat nemůžeš. Přesně takoví lidé, jako je Konečná, by měli reprezentovat naši republiku v EP. Lidé, co se nebojí otevřeně říkat, co si myslí a kteří dokáží za naše lidi bojovat i tam. A zároveň dokáží i navrhovat řešení, jak by se dala která ta daná věc změnit k lepšímu.


 #159114 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: O hodném a zlém…
09.04.25 09:21:49 | #159125 (6)

Tomu se říká demokracie,ku­bíku... Ale i ty si můžeš pustit na ČT1 Moravce a vykašlat se na CNN.


1  
 #159114 

| Předmět: RE: RE: O hodném a zlém komunistovi ))))
08.04.25 16:27:41 | #159051 (2)

To víš že jo, všude má Babiš svoje "agenty". U tebe opravdu není rozdíl mezi tím, co sem dáváš za odkazy a mezi tím, co sám vyplodíš. Vše jsou to jen bláboly.
Rozporuj něco, co bylo napsáno nebo s čím nesouhlasíš. Na to se samozřejmě NIKDY nezmůžeš, ale nálepkování ti jde stejně skvěle, jako googlování.


2  
 #159046