Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #174282

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.09.25 11:35:25 | #174282
Reakce na příspěvek #174145

Píšeš jak blázen.
Jakékoli odposlechy budou možné jen se souhalsem soudů, (pokud to prodje) tudíž k žádnému narušení svobod nedojde. Ve své podstatě se jen stávající úprava MOŽNOSTÍ odposlechů a šťourání v soukormí občanů rozšiřuje (má rozšířit, díky tomu zkonu) na další MODERNÍ TECHNOLOGIE, jako je whatsap ap.

A nejde o žádné potlačování názorů, i když deozlát si to tak jistě může přeložit, ale odhalování trestných činů



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
20.09.25 13:02:39 | #174331 (1)

Jen blázen se domnívá , že právě výklad nedává široké pole působnosti a není možné zneužití. Vždyť i za minulého režimu se soudilo podle tehdejších zákonů.
Už jenom ten pojem- dezolát - je trapná kapitola sama pro sebe.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.09.25 13:38:15 | #174364 (2)

Ty jsi poslední dobou jen pytlíček nervů, Potuo.

Napiš konkrtně, o jaký výklad se jedná a co podle tebe umožňuje. KONKRÉTNĚ. Citace paragrafu, co podle tebe umožňuje, kdo z odborníků to tvrdí
Jinak nářky typu za minulého režimu mohou být relevantní, pokud máš pravdu v tom, co tvrdíš. Tak to dolož a uvidíme, já o ničem uvedneém nevím, ale ani já nevím vše.

název dezolát se rozšířil pro zastánce konspiračních teorií, protože v souvislosti s válečným zločinem a garesí ruska proti UA jich nebezpečně přibylo : veškárá zdůvodnění rusákem té agrese jsou jen nehcutné konspirace, nicméněkdejakej rusofil je přebírá a tíms e řadí sám mezi dezoláty. je hektická doba, už od 2014 nejpozději, spíš už od 2015, která lidi radikalizuje. nejspíš už začíná ta bitva o poslední zdroje, poslední chleba.

ale to bys snad měla chápat sama. vždyť se tě to zjevně také dotýká a také tě to mění a změnilo



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.09.25 15:40:48 | #174382 (3)

Všechno jsou to jen ideologické kecy a hon na čarodějnice. Zákazy a urážky způsobují adekvátní reakci a příklon k opozici.
Konkrétně trestný čin neoprávněné činnosti pro cizí moc. I část odborné veřejnosti upozorňuje, že norma nedostatečně definuje, co přesně „činnost pro cizí moc“ znamená. Zákon může být snadno politicky zneužit, protože jeho vágní formulace ohrožuje právní jistotu občanů. Často se proto hovoří o takzvaném gumovém paragrafu.