Vlož odkaz - že současná vláda , chystala takový ZÁKON a že o tom
informovala veřejnost.
Ne novinářské kecy. A na nějaké ,,kdyby,, nejsem zvědavá.
jinak ti to mažu , jako úmyslné šíření dezinformací.
nemá smysl ti něco dokládat, když to stejně mažeš 
O tom návrhu zákona z pera již výše jmenovaných se mluví pár týdnů a
kazdej o tom ví
.........................................................
V čem se vláda inspiruje autoritářským Ruskem? Poslanci SPD a ANO chystají zákon proti neziskovkám
Návrh registru subjektů se zahraniční vazbou slibuje boj s politickými neziskovkami. V praxi ale může dopadnout na sport, kulturu i hospice a přiblížit Česko ruskému modelu.
Zákon bez vlády, ale z počítače premiérovy
poradkyně
Formálně jde o poslanecký návrh, v metadatech ale svítí jména z okolí
premiéra i radikální opozice. Co přesně chystají pro neziskovky,
sportovní oddíly a spolky a proč to připomíná ruský model?
"Zákon kontrolující finančí toky cizích neziskovek zasahující do politiky platí i v USA a v mnoha dalších zemích. Přestan tady eurobolševicky lhát. Ten zákon bude,vláda vám neuhne. Chápu ale že kvičíte,protože vy jste v podstatě noví bolševici. Proto za vás byla ta cenzura,proto se tak biješ za ty neziskovky,které zasahují v rámci toho co chcete do politiky a další věci. Vy jste nové ideologické zlo po komančích"
Ale je pravda a to vám musím uznat že jste dobře organizovaní a angažovaní. Ale James,vy nejste ta jediná občanská společnost. Vaše hlavní jádro znám - profesionální demonstranti za ty "správné hodnoty",starší paničky vlhnoucí z Pavla a dost Ukrajinců tam je. Ale na tu Letnou prostě přijdete a né malém počtu. A to je prostě fakt. Cílem je přinutit Babiše nátlakem aby dělal to co chcete vy. A to je taky fakt. I po těch všech sračkách co nasekala Fialova parta,ale to vás absolutně nezajímá,jasný.
"Musíme se naučit taky občansky ongažovat. Nebudete jediní kdo umí svést občany z celé ČR autobusy v sobotu odpoledne na Letnou. Bude na čase se začít občansky angažovat,pokud od vás začnou zaznívat nějaké výzvy o převratu,svržení vlády a podobně. Pokud ne,tak si demonstrujte,máte na svůj pokrytecký názor právo. Celý svet sice demonstruje proti zbrojení a proti válkám,ale vy demonstruje za zbrojení a zas válku z Ruskem jako nějací infantilní ko*oti. Pokoušíte se vyvíjet na Babiše nátlak,aby dwlal co chcete vy,ale on neuhne,protože by zradil vlastní voliče a protože by skončila vláda. A pokud vám to bude málo a budete chtít nějakou násilnou cestou svrhnout vládu,tak se my občané ČR budeme bránit proti nadvládě tvé odporné ideologie."
"A doufám že jsem použil pro tebe dostatečný slovník,kterému už snad rozumíš,eurobolševiku. Vím o co vám jde a jaké metody používáte a na co sázíte. Taháte naštěstí za kratší konec provazu,zvlášt co se změnila administrativa v Bílém domě"