nyní popiš činnost Pavla v rozvědce.,Jen tak pro srovnání.
nyní popiš činnost Pavla v rozvědce.,Jen tak pro srovnání.
Tak znovu....Petr Pavel byl v kurzu, kde se školil na rozvědčíka. A tam
měl ve spisech krycí jméno,,Pávek,, A nějaký letopočet je mi ukradenej.

))) co futr nechápeš na tom, že se tu celoudobu bavíme o tom, jestli měl
PP přezdívku PÁVEK. Měl! A vůbec nezáleží na tom, že kurz dokončil v
době po revoluci. Tudíž neměl možnost stát se špionem)))) 
Krycí jméno měl ale v praxi ho nepoužil.N vojně má krycí jméno i voják na misích.Ale proč používáte a to i ty komunistický agent Pávek.Když nikdy nebyl.
Ale nebyl agent,na studiích nejsou agenti,ty jsi taky byla soudružka učitelka až po škole
Komunista byl a krycí jméno Pávek měl.
mimochodem- nejsem ani učitelka ani komunistka. A radím ti zatím v klidu-
nebuď osobní!
Tak na rovinu,když tu Sicher o mě napíše že patřím k milionu chvilek ,kteří v Praze ochcávají rohy tak ji dáš palec hore,a mě budeš kecat o morálce..aha já můžu všechno,já jsem správcová.
))) Lidka se tam na vás vyprdla?
Dobře udělala. A nemysli si, že to budeš zkoušet tady ! Takže si dej pohov
. 
Uvidíme ažti sem denně dá kraviny o prezdentovi od rána do večera jak budeš trpělivá
A je vidět, že nechápeš psaný text. Ona ti nenapsala, že ty chodíš
ochcávat rohy))) Napsala, že k takovým, co to dělají patříš 
A v kontextu toho, co se tu snažíš dělat- jsi osobní a snažíš se provokovat- stejně jako na ,,sektách,, s ní musím souhlasit.
Navrhni na shromáždění Milionu chvilek že právo vládnou máte jen vy. Vlastně vy se tím už řídíte :-)))
Chodíš sem provokovat. Věř si, čemu chceš, na to máš právo, ale
nezaváděj tu manýry, na které nikdo není zvědavý a chovej se slušně.
Chlap co uráží ženu a to ještě neznámou, má mindráky nebo je tak
stupidní, že neví, co je slušnost. Chceš-li provokovat, najdi si jinou
místnost nebo bábu, která ti bude možná ještě vděčná. Jsem vzácný
poklad z půdy, ale mě bys ty čáryfuku nezaplatil Ende 
"Napíšu to pro tebe speciálně,jak o
Babišovi,tak i Pavlovi. A jestli jsi ty osobně zažil minulý režim,tak by
jsi nemohl v životě tady kvácat ty kraviny co tady kvácáš. Baviš jezdil
do zahraničí a spolupracoval z hospodářskou rozvědkou ČSSR,ale dělal to
čistě z prospěchu a kvůli kariéře,jinak měl komunisty na
sálámu."
"Pavel na rozdíl od Babiše byl naprosto oddaný
bolševistický lampsák a školil se na bolševistického vyzvědače a byl a
to velice aktivně v místním komunistickém výboru. A to vše z nadšení. On
z nadšení k socialistickému režimu dokonce skládal básničky ! Kdyby jsi
zažil minulý režim a věděl jak se kdo musel smočit,jinak max tak kotelna
nebo i kriminál a kdo to dělal naopak velice aktivně a rád,tak by jsi nikdy
nepsal tyhle zhovadilosti. Babiš spolupracoval kvůli kariéře a jen to
nutné,Pavel spolupracoval naopak nadšeně a rád. Babiše zajímali jeho
tehdejší kšeftíky co měl,Pavel je zase zcela bezpáteřní kariérista. Ale
co se týká spolupráce z minulým režimem,tak tam Pavel převyšuje Baviše
minimálně o 3 třídy. A ještě navíc vedomě porušuje ústavu ČR veden na
provázkách svým poradcem. Ale klidně ho adorujte a dělejte z něj atalon
morálky,člověčenství a demokracie. Vaše volba. ale do vaší volby nás
fakt netahejte,je to jen vaše vizitka."
Kdyby jsi dejme tomu tak v roce 1988 potkal Babiše a měl před ním ty řeči co vedeš ted,teda o totalitě komunistů,o tom že jenom západ je nejlepší a jediná možná cesta,tak Babiš by ti za rohem potichu řekl at se na to vysereš,že si zahráváš. Kdyby jsi ale tohle říkal v roce 1988 před Pavlem,tak Pavel by se jen usmál,pak by na chvíli někam "zmizel" k nejbližšímu telefonu a za 20 minut by si pro tebe přišli 3 estébaci a on by se ti ještě smál do obličeje,protože by tě na tuty udal. Tolik k rozdílu mezi Babišem a Pavlem,kdo z nich byl větší estébák. A ted Pavla adorujete a lížete mu boty a to jenom proto že píská tu vaší podělanou EU libtardí sračku,která skončí bez tak totálním průserem,který už je na obzoru. Jste pošašení pokrytci. Vy by jste adorovali klidně i dozorce z koncentráku,jenom kdyby pískal to co vy chcete slyšel. Házíte tady morálkou,lidstvím,demokracií,slušností a moudrostí a přitom jste jenom naprostí pokrytečtí ubožáci.
Renomovaný historik tvrdí něco jiného než ty a spíš věřím jemu než tobě. Dvě strany se tady přetahují čí šéf byl větší estébák. Takže asi tahle. Není to Babiš kdo porušuje ústavu.
P.Pavel to zkrátka nestihl. Každopádně chtěl být a proto se na kariéru
rozvědčíka odpovědně připravoval. Samozřejmě včetně skvělé
přípravy znalosti AJ - která se mu velmi hodila i po změně režimu. Pavlův
příběh je v řadě ohledů ještě odpornější , než ten Babišův ,
protože nebyl "jen" ryze pragmatický. Babiš nikdy nezašel tak daleko , aby
opěvoval vstup sovětských vojsk v srpnu 68 a prohlásil jej za bratrskou
pomoc. 😥
https://denikn.cz/1016899/nove-dokumenty-k-pavlovu-studiu-jak-komunisticka-rozvedka-pripravovala-zpravodajce-pro-nasazeni-v-zemich-nato/
https://www.nasepraha.cz/prezident-petr-pavel-vstup-sovetskych-vojsk-v-roce-1968-jako-komunisticky-aparatcik-vital-vy-jste-byl-ten-rezim-vycitaji-mu/