Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202909

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:32:37 | #202909
Reakce na příspěvek #202897

A opět ten estébácký manýr , kdy je úplně od věci zmíněno porno natočené v letech jeho mládí. Nijak to nesouvisí s jeho politickým angažmá , ani s jeho event. cílem v politice.



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:34:29 | #202911 (1)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: zbytečné



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:35:48 | #202912 (1)

A co se takhle vyjádřit radši k tomu, co Rajchl říká?? *32299*




| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:51:00 | #202919 (2)

A co takhle doložit tvoje idiotské tvrzení, že je pornoherec!?!! *34003*



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:52:17 | #202957 (2)

Říka věci tak, jak se mají. A to je pro současnou opozici nepřijatelné.



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:38:08 | #202913 (1)

Hele: a není v tom případě taky stbácký manýr, když tady Pavla označujete za komunistického rozvědčíka ???




| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:51:45 | #202920 (2)

Není- má to ve svém životopise. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 21:36:52 | #202931 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 00:14:39 | #202935 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:42:05 | #202952 (4)

A co jiného je studium v kurzu Zpravodajské správy Generálního štábu, který byl určený pro vojenské zpravodajce a připravoval je na nasazení do zemí NATO ?