Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202922

Zobrazit vše


| Předmět:
10.04.26 18:34:38 | #202922

Aktuální ceny ......

Aktuální ceny benzínu a nafty v České republice se pohybují kolem:
Natural 95: 39,9 Kč/l.
1
Nafta: 46,9 Kč/l.
1
LPG: 22,5 Kč/l.
1

Pro více informací a aktuální ceny můžete navštívit Palivo.cz nebo mBenzin.cz.

Vláda se stará. *14571*



| Předmět: RE:
11.04.26 07:48:15 | #202944 (1)

Pro mě vláda zatím nehla pstem.
Pompézně vyhlašované cenové stropy benzínu jsou zatím vždy vyšší, než ceny na pumpách v okolí, takže jen šaškárna neschopné vlády.
Ty stropy jsou kravina, ale ono se na to přijde.



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 11:58:02 | #202977 (2)

Jak jinak- udělá něco, je to špatně. Neudělá , zase je to špatně.
A co tak místo keců- napsat, co by se udělat mělo- aby to bylo účinné ??



| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:17:36 | #203089 (3)

Nelze nic moc udělat, to přece víme všichni.
Jenže před čtyřmi lety Babiš a spol řvali jako tygři, že to Fiala dělá taky špatně, tak se mu to teď jen vrací, jako bumerang a dobře mu tak, slibotechně komunistické.
Ani nějaký Fiala, ani nějaký Babiš nemají pražádný vliv na ceny ropy.
Takže můžou šachovat s daněmi, nastavovat nějaké stropy, ale to jsou jen krátkodobá řešení, která toho nemůžou moc vyřešit.

Co se aktuální situace týče, tak být po mém, snížil bych DPH z paliv (jako v Polsku) a výpadek z příjmů do státní kasy bych se snažil alespoň částečně dorovnat okamžitým ukončením privilegíí elektromobilů, tedy zavedením dálničních známek i pro ně a k tomu nějaký poplatek za požívání těch baterkoaut, neb i taková vozidla opotřebovávají komunikace, ovšem narozdíl od spalovacích aut se na financování silniční sítě nijak nepodílí.



| Předmět: RE:
11.04.26 07:48:52 | #202945 (1)

ANO
Přesně tak, sláva vládě
Po zastropování cen se u většiny pump ceny PHM zvýšily, a některé pumpy se zavřely

https://www.facebook.com/reel/927767693568018



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 12:07:31 | #202978 (2)

A to, že zavřely, bych je trestala. Pumpaři prostě okrádají zákazníky! Ceny zvýšili okamžitě! A to museli mít staré zásoby za původní ceny. *18017*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 13:08:01 | #202988 (3)

Amíci nebyli jste v Íránu a pumpaři už si tvořili své ceny, šmejdi a když jsem tady na to okamžitě reagovala, zase našli nadšenci, co s mou námitkou nesouhlasilo. Vážím si čestných lidí, jsem ráda, že s jich tu ještě pár najde, ale jinak je to póvl a banda zabeděnců, se kterými se nehodlám přetahovat...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 13:08:54 | #202989 (4)