Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět: Drby a fámy)))
11.04.26 12:40:38 | #202983

Buší, pouští, v pralese,
zní naplno tamtamy,
o tom, co dnes stalo se,
kdo zas dostal do tlamy. *27179* *30740*




| Předmět: ANO jede )))
11.04.26 12:16:45 | #202981

Babiš si mne ruce. Podpora ANO je nadále stabilní, ukazuje průzkum

9. února 2026 14:11

Šest uskupení by se momentálně dostalo do Poslanecké sněmovny, jasným vítězem by bylo vládní hnutí ANO premiéra Andreje Babiše. Vyplývá to z průzkumu agentury Kantar CZ pro Českou televizi. Samostatně by neuspěly opoziční strany KDU-ČSL a TOP 09. *4563* *10162*



| Předmět: Vzpomínka I.Trumpové ,
11.04.26 11:09:13 | #202969

charakteristická pro řadu tuzemských rodin :
„ Moje babička mě v podstatě vychovala. Vařila nám každý den. Učila mě bezpodmínečné lásce a něze. Vždycky, když jsem přišla domů, měla pro mě připravené jídlo. Pro ni bylo jídlo způsob, jak vyjadřovat lásku. .."



| Předmět: RE: Vzpomínka I.Trumpové ,
11.04.26 11:52:04 | #202975 (1)

U nás to bylo jinak- naše maminka nikdy do práce nemusela. Takže nás vychovávala sama. Věnovala nám veškerý čas ,učila se s náma, bavila se s náma, jezdily jsme na výlety, chodily do kina a každou neděli do divadla(loutkového) A hlavně- u nás hodně četlo.



| Předmět: RE: RE: Vzpomínka I.Trumpové ,
11.04.26 12:39:47 | #202982 (2)

U nás taky nebylo žádné babičkování,rodiče se nám věnovali hlavně co se sportu týkalo..vyrostli jsme jako děti v krásných Jesenických horách.



| Předmět: RE: RE: Vzpomínka I.Trumpové ,
11.04.26 13:58:27 | #202992 (2)

Ani u nás to nebylo ani tak o výchově , jako o tom jídle , které nesmělo chybět nikdy.
Že se četlo , je jasné. Taky se poslouchalo rádio - hry a nedělní pohádky ...



| Předmět: RE:
11.04.26 10:30:21 | #202965 (1)

Uveď jednu jedinou naši vládu, za které se nekradlo.
*3440*



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 10:34:34 | #202966 (2)

Za komunistů se tak nekradlo,lidi se víc báli ..byly tvrdé tresty a né jen za zlodějny.



| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:00:34 | #203080 (3)

100 bodov za divácky vtip.
Kradlo se o sto šest. Odnést, či odvézt cokoliv "z práce" se ani za zlodějinu nepovažovalo.
Kdo nekradl, okrádal rodinu, říkalo se tenkrát. Taky to bylo považováno ta třetí odboj a bojovali jsme takto tehdá skoro všichni.
Tresty za tzv. rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví byly, to máš recht a ne malé, jenže potrestán byl jeden z tisíce a hlavně u velkých čórek málokdo, protože těch se dopouštěli komunističtí papaláši a se navzájem "podrželi". Takže jo, sem tam zavřeli někoho za manko v kvelbě, na poště, za ukradený materiál, nebo nářadí, ale moc málokdy šel sedět soudruh náměstek za několik náklaďáků materiálu na jeho chatu, nebo barák.
Jinak, všecho, co komunisti takzvaně znárodnili a zkolektivizovali byla jedna obrovská zlodějina.

Ale já jsem měl na mysli spíš porevoluční vlády, za nich se kradlo úplně za všech a zase to nebude jiné, za Bureše taky někdo něco lohne, to si piš.
Není měsíc bez aféry za miliony.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:04:27 | #203081 (4)

Možná se kradlo... nějaké šroubky, hřebíky, ale po revoluci se rozkradlo všechno- zmizely továrny, výroba ,podniky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:07:34 | #203083 (5)

Ne možná, ale určitě se kradlo.
Když milion lidí ukradlo každý dva šroubky, tak se rozkradly dva miliony šroubků, čokolád, rohlíků, lístků na vlak, pytlů cementu, brambor, vrtaček,... čehokoliv.
A kdyby nebylo znárodnění, nemuselo se privatizovat, tedy rozkrádat podruhé.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:16:33 | #203087 (6)

No vidíš to ? A po 89 těch zlodějů nemuselo být ani milion! Stačilo pár, kteří měli i přístup k informacím a prachy. A státní majetek je fuč. *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:20:54 | #203092 (7)

Není fuč.
Kdyby byl fuč, tak není co krást.
A jelikož se pořád krade, tak je asi co.



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 10:59:26 | #202968 (2)

To asi nepůjde. Pro mne je důležité , kdo vytvářel příležitosti, zatloukal a ještě svoje kritiky různě dehonestoval, nazýval např. milovníky starých pořádků toužících po návratu před r.89 , o pár desítek let později zase dezoláty , či proruskými s.iněmi. 😥



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 12:10:23 | #202979 (2)

Víš jak- mohli žrát z plného koryta! A neměli tak mlaskat! ( Fialovci )



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 12:40:54 | #202984 (3)

Kradli fest,žádná kontrola nad něma ale ono to časem vyjde najevo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 12:43:30 | #202985 (4)

Už se to pomalu ukazuje- proto se tam drželi jak veš kožichu. *7127*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 12:48:48 | #202986 (5)

..kvičí jak podsvinčata..mají strach. *8862*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 12:50:58 | #202987 (3)

..problém tady těch dacanů je,že neví kdy skončit..viz.Motol.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 16:49:22 | #203079 (4)

Kde je co, tam se krade.
Tak bylo, je a bude.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:05:25 | #203082 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:07:35 | #203084 (6)

Asi vše co není přivázané podle toho o píše *34043*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:09:13 | #203085 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:13:29 | #203086 (7)

Já taky nic ))) tak kdo kradl? *16950*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:19:46 | #203090 (8)

V Motole jen nenažraní papaláši, žádnou sestru, nebo zřízence tam zatím nezavřeli.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:28:15 | #203098 (9)

Vždy kradou ti co jsou koryt..pořád mají málo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:35:38 | #203100 (10)

Sestry a zřízenci se nedostanou ke státním zakázkám , ani k dotacím. *3770*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:37:28 | #203101 (10)

Dyť to říkám, ale nikdo mě nevěří.
Ti u koryt kradli vždycky a vždycky budou.
Ty šroubky nikdo sčítat nebude, ale ty miliony se občas provalí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:41:49 | #203104 (5)

To není tak úplně pravda .Já v životě neukradla nic , stejně jako nikdo z mojí rodiny. Nikdy jsme ani nebyli vystavení pokušení při rozdělování nedostatkového zboží , natož bytů a po r.89 jsme neměli co do činění s dotacemi , ani státními zakázkami.
Faktem ovšem je , že já bych do žádné levoty nikdy s nikým nešla , protože bych nechtěla být vydíratelná a bát se , kdy to praskne. Což se dříve, či později stane vždycky.
Bezstarostný i bezostyšný vejvar mají akorát poslanci a senátoři , vč. těch unijních. 😥



| Předmět: RE: RE:
13.04.26 17:17:24 | #203088 (2)

Ale to nemůžeš uvést ani ty. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:38:29 | #203102 (3)

Samozřejmě že ne, takovou vládu jsem ještě nikdy v historii neměli.



| Předmět:
11.04.26 08:45:34 | #202954
| Předmět: RE:
11.04.26 11:54:25 | #202976 (1)

Je to státník a ví, o čem mluví.



| Předmět: Střet zájmů? Ne - zlodějna
11.04.26 08:15:31 | #202949

Střet zájmů páně Babiše - bez obalu

Označování kauz Andreje Babiše termínem „konflikt zájmů“ je strategickou chybou, která celou situaci pouze legitimizuje. Za tímto úřednickým pojmem se ve skutečnosti skrývá kriminální činnost a přímé rozkrádání státního rozpočtu, na které si premiér fakticky zajistil licenci.

https://www.instagram.com/p/DUvt7hIDCeY/

Konečně to někdo pojmenoval. Žádný "konflikt zájmů" ale rozkrádání státního rozpočtu a organizovaný zločin obřího rozsahu. 👏 Je důležité pojmenovávat věci správně a také je ale třeba jasně artikulovat, co by se s tím mělo dělat! Za tímto prostě nelze dělat tlustá černá čára, Babiš se musí soudit, odsoudit a jeho nakradený majetek konfiskovat. Jinak je tato za denního světla odehrávající se trestná činnost, rozkladem důvěry ve stát a instituce v přímém přenosu. Je naprosto pochopitelný dojem, že "pokud nefunguje spravedlnost a právo u takto exponované osoby, nemá Česká státnost smysl". Tohle je celospolečensky nebezpečné.



| Předmět: RE: Střet zájmů? Ne - zlodějna
11.04.26 08:46:30 | #202955 (1)

Jžš. Na co pořád čekáte? Soudit, odsoudit a pověsit.-)))



| Předmět: RE: RE: Střet zájmů? Ne - zlodějna
11.04.26 08:48:03 | #202956 (2)

Dio a jeho skřek zájmů. *4302*



| Předmět: RE: RE: RE: Střet zájmů? Ne - zlodějna
11.04.26 09:16:54 | #202962 (3)

Poslední dobou se ve společnosti diskutuje o hejtech a útocích na sociálních sítích , známé osobnosti si dokonce založily jakou iniciativu , tak jsem si uvědomila , jak se to proměnilo i na zdejších diskuzích a kdo patří mezi ty , kteří nedokážou diskutovat v klidu .Kdo vkládá výhradně konfrontační články a provází je urážlivými štěky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Střet zájmů? Ne -…
11.04.26 11:31:30 | #202970 (4)

Je to tak- vidíš to i tady. Někdo má v ,,merku,, prezidenta- jiný zase premiéra . A jedou pořád dokola. Další nadává na všechny a na všechno) Pak jsou tu ti, co dehonestují a uráží lidi, co tu diskutují- ne obsah, ale autora. Ti jsou nejhorší *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Střet zájmů? Ne -…
11.04.26 14:04:13 | #202993 (5)

A někdo jen "odvážně" sází smajlíky. 🤫



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Střet zájmů? Ne…
11.04.26 14:14:19 | #202996 (6)
| Předmět:
11.04.26 07:23:38 | #202939

Vláda bude mít poslední slovo v tom, kdo bude zastupovat Česko na červencovém summitu NATO v Ankaře. Účast Petra Pavla totiž podle expertů záleží na schválení kabinetu Andreje Babiše. Na summit ale v krajním případě může přijet jako host.
Zdroj: Novinky.cz
Předpokládám, že prezident se summitu zúčastní pouze jako host. Pokud tedy bude vůbec pozván…



| Předmět: RE:
11.04.26 07:38:01 | #202940 (1)

Prý pojede Okamura a naplní tím svůj volební program, ve kterém svým moudrým voličům přislíbil vystoupení z NATO.
Jakožto součást vládní koalice to konečně může realizovat.
*34258* *5632*



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 07:45:13 | #202943 (2)

Ideální sestava delegace ČR na summitu:
Vedoucí delegace: T.Okamura
Členové delegace: J.Rajchl a F.Turek



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 07:50:18 | #202946 (3)

Ono by bylo lepší, kdyby tam od nás nejel nikdo.
Pořádnou armádu stejně nemáme, tak o čem tam budou jednat?
Jedině žebrat o ochranu od jiných zemí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 07:55:59 | #202947 (4)

*32711* při současném přístupu Vlády národní katastrofy k výdajům na obranu nám nic jiného než žebrat, nezbyde

https://www.facebook.com/reel/1254426206801496



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 08:44:50 | #202953 (4)

Naposledy jsme bojovali na Bílé hoře a i tu bitvu za nás vyhráli Poláci…-) Nevím kdo nás ohrožuje a proti komu se tedy máme bránit. Možná v budoucnu proti migrantům. Ať už z Ukrajiny nebo Afriky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 10:24:12 | #202963 (5)

Je vidět, že jsi mladá.
Já jsem ještě zažil tvrdé boje.
Bojovali jsme hlavně za mír, taky třeba probíhal každoroční boj o zrno.
Tvrdě bojovali i hokejisté Rudé Hvězdy Brno, která se dnes trapně jmenuje Kometa.
Naše armáda měla skoro 200 000 mužů a ještě k tomu i pár žen, několik tisíc tanků a několik set letadel.
Přestože nás nikdo neohrožoval, vyjma mandelinky bramborové, utápěli soudruzi v armádních výdajích něco kolem pětiny státních výdajů, což bylo někde kolem pěti až sedmi procent HDP, tehdy se tomu ale říkalo národní důchod. Všude byl mír, klid na práci a naši obranu před prohnilými imperialisty zajišťovalo i sto tisíc soudruhů ze Sovětského svazu, kteří se usádlili na našem území i se svými tanky a kulomety.
Dnes vymaštění přívrženci těchto pořádků ječí jako pichlé tele, když se má na vojáčky dát ani ne půlka takových peněz. Moc vám soudruzi nerozumím.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 10:52:03 | #202967 (6)

Pokud jsme chviličku bojovali , pak jedině v boji o Rozhlas v rámci Pražského povstání v květnu 45 a tamtéž v srpnu 68 .
Samozřejmě odbojové skupiny a jednotlivci v zahraničních armádách v době 2.sv.války
Tvoje pohrdavá ironie ale přesto není na místě -
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cesi-hlavy-neklonili-meli-statisice-hrdinu-ukazuje-se-65-let-po-valce.A100509_170449_domaci_abr



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 11:47:19 | #202974 (6)

))) no vidíš to ? i ti soudruzi už tenkrát dávali na obranu víc, než všichni žabaři okolo))) a ještě stihli stavět byty, školy, cesty, železnice, - bylo dostupné zdravotnictví- zdarma- zubaři- zdarma.- novomanželské půjčky, a hlavně- zakládaly se rodiny a rodily se děti. Jo...do důchodu se chodilo v 60 letech a ženy ještě dříve- podle počtu dětí.
Dnes? je problém skoro se vším ..... já vám vy ,,kapitalisté- demokrati ,, nějak nerozumím .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 14:07:03 | #202994 (7)

Sice se chodilo do penze dřív , ale neexistovaly žádné pauzy zaviněné nezaměstnaností. V podstatě jsme všechna produktivní léta platili zdravotní i sociální pojištění.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 14:13:24 | #202995 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.04.26 01:18:29 | #203000 (6)

Vinnetů,ty jsi rozhodně nic nevybojoval. Jako vymaštená mánička máš určitě modrou knížku,akcí Z jsi se nezúčastnil,pokud to šlo,tak na všechny "tvrdé boje" ostatních jsi ty sral. Oni zažili tvrdé boje,ty jsi si gramofonu poslouchal bigbít a šel si odpoledne koupit rohlíky. Ty jsi fakt neskutečnej tlučhuba....



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 11:36:17 | #202972 (3)

Ideálně- Na summitu NATO Česko zastoupí Babiš, Macinka a Zůna. S Pavlem vláda nepočítá




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 12:16:08 | #202980 (4)

Co by tam dělal..Pavek by tam byl jen pro ostudu.Chtěl by se jen předvádět a sliboval nemožné.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:24:48 | #203095 (4)

Ještě by mohli vzít s sebou Járy Cimrmana, Švejka a Babičku Boženy Němcové.



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 11:32:19 | #202971 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:25:51 | #203097 (3)

To je velká škoda, měl by jet taky.
To by se jeho voličům jistě moc líbilo. *34258*



| Předmět: RE:
11.04.26 08:37:49 | #202950 (1)

To už se jenom opakujeme. Stejně tak jako "vtipná" ironie , když se jinak reagovat neumí . 😥




| Předmět: Objev století..
10.04.26 20:18:57 | #202924

V TV neustále opakují reklamu na sodastream, jako by objevili Ameriku a já si vzpomínám, že už kdysi jako malá jsem si dělala sodovku ze sifonové láhve..samý vynálezce a hovno... *573*



| Předmět: RE: Objev století..
10.04.26 20:20:23 | #202925 (1)

Taky jsme ji měli doma.



| Předmět: RE: RE: Objev století..
10.04.26 20:22:59 | #202926 (2)

A co s tím dělají za cirkus teď ? Blbečkove.. *2*



| Předmět: RE: RE: RE: Objev století..
10.04.26 20:24:30 | #202927 (3)

To zas někdo shrábl prachy za převratný vynález. *34258*



| Předmět: RE: RE: Objev století..
10.04.26 20:24:59 | #202928 (2)

Byla téměř v každé domácnosti a je na tom samém principu... *6477*



| Předmět: RE: RE: RE: Objev století..
10.04.26 20:26:40 | #202929 (3)

To,jo měl ho téměř každý.




| Předmět: RE: RE: RE: Objev století..
11.04.26 00:14:08 | #202934 (3)

My to ještě máme někde ve sklepě))) Dvoulitrovou červenou kouli. A 5 krabiček bombiček. Je funkční.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Objev století..
11.04.26 04:22:17 | #202938 (4)

Nech schovanou ,za pár let bude mít velkou cenu... *4575*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Objev století..
11.04.26 08:39:28 | #202951 (4)

Bombičky jsem vyhazovala teprve nedávno při stěhování , obdobně jako ty na šlehačku. 🙂



| Předmět: RE: Objev století..
10.04.26 20:53:39 | #202930 (1)

Něco jako dnes objev století “americké brambory” Ty už dělávala prababička i bez internetu.-))))



| Předmět: RE: RE: Objev století..
11.04.26 07:44:02 | #202942 (2)

Trošku problém.
Všechny brambory jsou vlastně americké.
Před Kolumbem v Evropě neexistovaly žádné brambory a jejich dovoz a rozvoj pěstování znamenal konec hladomorů na starém kontinentu.
Teda mimo Ruska, ale tam to mělo jiné příčiny, lidi tam chcípali hladem za cara i za komunistů, taková tamní tradice.




| Předmět: RE: Objev století..
11.04.26 07:40:22 | #202941 (1)

Sifón jedině ke kávě.
Na grgavó vasrůvku jim kálím.
Jo, až bude reklama na pivostrým, tak to mě může oslovit.



| Předmět: RE: RE: Objev století..
11.04.26 11:40:26 | #202973 (2)

Klidně si tam to pivo nalej - a hned máš ,,pivostrým,, ))) *23266*



| Předmět:
10.04.26 18:34:38 | #202922

Aktuální ceny ......

Aktuální ceny benzínu a nafty v České republice se pohybují kolem:
Natural 95: 39,9 Kč/l.
1
Nafta: 46,9 Kč/l.
1
LPG: 22,5 Kč/l.
1

Pro více informací a aktuální ceny můžete navštívit Palivo.cz nebo mBenzin.cz.

Vláda se stará. *14571*



| Předmět: RE:
11.04.26 07:48:15 | #202944 (1)

Pro mě vláda zatím nehla pstem.
Pompézně vyhlašované cenové stropy benzínu jsou zatím vždy vyšší, než ceny na pumpách v okolí, takže jen šaškárna neschopné vlády.
Ty stropy jsou kravina, ale ono se na to přijde.



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 11:58:02 | #202977 (2)

Jak jinak- udělá něco, je to špatně. Neudělá , zase je to špatně.
A co tak místo keců- napsat, co by se udělat mělo- aby to bylo účinné ??



| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:17:36 | #203089 (3)

Nelze nic moc udělat, to přece víme všichni.
Jenže před čtyřmi lety Babiš a spol řvali jako tygři, že to Fiala dělá taky špatně, tak se mu to teď jen vrací, jako bumerang a dobře mu tak, slibotechně komunistické.
Ani nějaký Fiala, ani nějaký Babiš nemají pražádný vliv na ceny ropy.
Takže můžou šachovat s daněmi, nastavovat nějaké stropy, ale to jsou jen krátkodobá řešení, která toho nemůžou moc vyřešit.

Co se aktuální situace týče, tak být po mém, snížil bych DPH z paliv (jako v Polsku) a výpadek z příjmů do státní kasy bych se snažil alespoň částečně dorovnat okamžitým ukončením privilegíí elektromobilů, tedy zavedením dálničních známek i pro ně a k tomu nějaký poplatek za požívání těch baterkoaut, neb i taková vozidla opotřebovávají komunikace, ovšem narozdíl od spalovacích aut se na financování silniční sítě nijak nepodílí.



| Předmět: RE:
11.04.26 07:48:52 | #202945 (1)

ANO
Přesně tak, sláva vládě
Po zastropování cen se u většiny pump ceny PHM zvýšily, a některé pumpy se zavřely

https://www.facebook.com/reel/927767693568018



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 12:07:31 | #202978 (2)

A to, že zavřely, bych je trestala. Pumpaři prostě okrádají zákazníky! Ceny zvýšili okamžitě! A to museli mít staré zásoby za původní ceny. *18017*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 13:08:01 | #202988 (3)

Amíci nebyli jste v Íránu a pumpaři už si tvořili své ceny, šmejdi a když jsem tady na to okamžitě reagovala, zase našli nadšenci, co s mou námitkou nesouhlasilo. Vážím si čestných lidí, jsem ráda, že s jich tu ještě pár najde, ale jinak je to póvl a banda zabeděnců, se kterými se nehodlám přetahovat...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 13:08:54 | #202989 (4)
| Předmět: Tohle jste volili??
10.04.26 15:49:50 | #202897

Tak jsme se dočkali: Jindra Rajchl chce být premiérem
*18394* nebylo by lepší, kdyby rovnou kandidoval na prezidenta?

https://www.facebook.com/reel/973780142001965

Pornoherec Rajchl ze sebe zase udělal idiota, když si nastaví cíle jak z fantasy filmu. 😄 Realita ho pak tradičně doběhne dřív než vlastní představy. Takže aspoň znovu všem ukázal, že kompetence nejsou jeho silná disciplína. 😄



| Předmět: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:32:37 | #202909 (1)

A opět ten estébácký manýr , kdy je úplně od věci zmíněno porno natočené v letech jeho mládí. Nijak to nesouvisí s jeho politickým angažmá , ani s jeho event. cílem v politice.



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:34:29 | #202911 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: zbytečné



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:35:48 | #202912 (2)

A co se takhle vyjádřit radši k tomu, co Rajchl říká?? *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:51:00 | #202919 (3)

A co takhle doložit tvoje idiotské tvrzení, že je pornoherec!?!! *34003*



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:52:17 | #202957 (3)

Říka věci tak, jak se mají. A to je pro současnou opozici nepřijatelné.



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:38:08 | #202913 (2)

Hele: a není v tom případě taky stbácký manýr, když tady Pavla označujete za komunistického rozvědčíka ???



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:51:45 | #202920 (3)

Není- má to ve svém životopise. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 21:36:52 | #202931 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 00:14:39 | #202935 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:42:05 | #202952 (5)

A co jiného je studium v kurzu Zpravodajské správy Generálního štábu, který byl určený pro vojenské zpravodajce a připravoval je na nasazení do zemí NATO ?



| Předmět: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:58:56 | #202921 (1)

Rajchl je chytrý, umí mluvit .... )) ale mě to přijde spíš jako nadsázka. ( i když? v této době, je možné všechno!- viz: komunista na hradě ) *23266*

A jamesdio, on nechce být loutka na ,,okrasu,, on chce být premiérem . ne prezidentem ))))



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:08:06 | #202948 (2)

Tunelář a strašidelná tlama Rajchl je příkladnou loutkou *5650*

https://www.facebook.com/reel/1610746469938640



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:58:44 | #202958 (3)

Nora jedná cíleně a neobjektivně. Bohužel sem nemohu oskenovat veškeré podklady , které mám k dispozici .Řadu z nich si ale lze vypůjčit v Městské knihovně .