V tomto bych s Pavlem souhlasila. Proto mě udivuje proč se na ten summit tak zarputile cpe. Vidím to na žabomyší válku prezidenta s vládou… Dělal jsi obstrukce a za trest nepojedeš na výlet.
V tomto bych s Pavlem souhlasila. Proto mě udivuje proč se na ten summit tak zarputile cpe. Vidím to na žabomyší válku prezidenta s vládou… Dělal jsi obstrukce a za trest nepojedeš na výlet.
Ty souhlasíš s tím, že prezident dělá vlastní politiku, odlišnou od vládní, ačkoliv pouze vláda má moc výkonnou? Jak může nyní reprezentovat ČR, když nejsilnějšího člena NATO takto urazil !
Prezident by neměl dělat svoji politiku a tím někomu nahrávat. Já jenom souhlasím s jeho výrokem. Teď mě zajímá, jak bude maďarský prezident reagovat na sestavení vlády vítězné strany. Jestli tomu nechá volný průběh nebo jim bude házet klacky pod nohy jako náš PePa.
Magyar v tom má jasno: ať ho prezident bez otálení jmenuje a poté ať sám rezignuje
Uvidíme, zda Babiš přehodnotí svou maďarskou cestu k agrofertizaci
státu...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1505571287600643&set=a.279603846864066
Ústavní právník Jan Kysela:
Vláda Andreje Babiše (ANO) chce znovu sáhnout na Ústavu, nezávislé instituce, pravomoci prezidenta, financování veřejnoprávních médií a další pojistky proti svévoli vládní většiny."
Tohle nyní žijeme. A nejhorší není, že takové amorální politiky máme, ale že je to většině Čechů jedno.
A nejen voličům šestikoalice, která vládne, ale i spousta voličů opozičních stran se touto situací nenechává vyrušit.
A potom, až to kritické části společnosti dojde, bude už
pozdě.
Cesta k chudobě a zaostávání.
Začni něco dělat a sejdi z cesty sociálním sítím. Jedině tak ti
nebude hrozit chudoba.-))))) Tady si chechtáky nevyděláš. 
Nevím co má konkrétně na mysli , nebo zda mluví obecně a spíš preventivně.
Pavel to dělá dobře
Babiš si musí uvědomit, že spratci z Autíčkářů mu z vlády dělají Ein
Kessel Buntes
Fakt chceš slyšet , že jde o názornou ukázku otravné neobjektivity a jednostrannosti ? 😥
A dokážeš připustit, že každý nemusí být objektivní a může být
jednostranný?
Vždyť to je (teď udělám bonmot) každý, teda - - zřejmě kromě tebe
Klidně, protože to přesně děláš. Vybíráš fakta selektivně . To se dá pochopit. Ale proč to děláš tady ? Když víš, že na tebe nikdo nereaguje pozitivně. To se pochopit nedá. A tím děláním ,,bonmotů,, běž do někam.
Já se ti divím kytičko, že se takovou blbosti vůbec zabýváš, ať ty
bludy povídají ti playboys doma svým protějškům, budou obdivováni a
chválení, pokud je ten protějšek podobného ražení...
proč ty kraviny prezentuje tady ? Tohle je
diskuze a ne žádná skládka odpadu...takže s úsměvem.. 
Já to beru z rezervou)) Je úsměvné, jak se snaží. A když mu něco
smáznu...brečí vedle na diskuzi. ))) 
A to, co kdysi kritizoval- teď obhajuje. Například- Zeman je jen loutka,
nemá žádné pravomoce. Ale Pávek ....to je jiná )))
takže asi tak .... pokud není osobní a sprostý, ať si žvaní. ,, názor mu
nikdo nebere. 
A jak jinak než
selektivně bych si měl vybírat fakta?????
Nepotřebuju, aby na mě někdo reagoval pozitivně - - diskuze
není o přitakávání, ale o výměně odlišných názorů

Já přece na vaše názory taky nereaguju pozitivně 
PePa, si musí uvědomit, že za vládu a to, co se prezentuje na veřejnosti a ve světě ,je odpovědný premiér. A ten nedovolí, aby kdokoliv ohýbal usnesení vlády. Tedy ani prezident. Proto nepojede. Je to preventivní opatření.
Kdo je hlava státu?
Kdo zastupuje zemi navenek?
Koho zahraničí uznává pro jeho předešlou činnost?
No, kdyby to někdo nevěděl, tak ---- prezident
Ne))) nebo mi chceš tvrdit, že jsi to stejně viděl i u prezidenta Zemana?

samozřejmě
Zeman byl hlava státu a zastupoval zemi navenek - - a samozřejmě i na
summitech NATO
Jediné co nebyl uznávaná osobnost - - - ve světě nikdo ho neuznával
A přesto má premiér větší zodpovědnost i pravomoce,než prezident! A
PP si nebude nikde jen tak, jak ho napadne otvírat chlebárnu. 
Jenže on to pořád nechce pochopit..je úmíněný ..až už to je trapné..ten Babiš to řekl dobře..co by tam dělal ?