Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203020

Zobrazit vše


| Předmět: RE: V aule
13.04.26 07:19:58 | #203020
Reakce na příspěvek #203019

V tomto bych s Pavlem souhlasila. Proto mě udivuje proč se na ten summit tak zarputile cpe. Vidím to na žabomyší válku prezidenta s vládou… Dělal jsi obstrukce a za trest nepojedeš na výlet.



| Předmět: RE: RE: V aule
13.04.26 07:30:35 | #203022 (1)

Ty souhlasíš s tím, že prezident dělá vlastní politiku, odlišnou od vládní, ačkoliv pouze vláda má moc výkonnou? Jak může nyní reprezentovat ČR, když nejsilnějšího člena NATO takto urazil !



| Předmět: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 08:57:13 | #203024 (2)

Prezident by neměl dělat svoji politiku a tím někomu nahrávat. Já jenom souhlasím s jeho výrokem. Teď mě zajímá, jak bude maďarský prezident reagovat na sestavení vlády vítězné strany. Jestli tomu nechá volný průběh nebo jim bude házet klacky pod nohy jako náš PePa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 09:32:18 | #203031 (3)

Magyar v tom má jasno: ať ho prezident bez otálení jmenuje a poté ať sám rezignuje

Uvidíme, zda Babiš přehodnotí svou maďarskou cestu k agrofertizaci státu...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1505571287600643&set=a.279603846864066

Ústavní právník Jan Kysela:

Vláda Andreje Babiše (ANO) chce znovu sáhnout na Ústavu, nezávislé instituce, pravomoci prezidenta, financování veřejnoprávních médií a další pojistky proti svévoli vládní většiny."

Tohle nyní žijeme. A nejhorší není, že takové amorální politiky máme, ale že je to většině Čechů jedno.
A nejen voličům šestikoalice, která vládne, ale i spousta voličů opozičních stran se touto situací nenechává vyrušit.

A potom, až to kritické části společnosti dojde, bude už pozdě.
Cesta k chudobě a zaostávání.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 10:43:01 | #203033 (4)

Začni něco dělat a sejdi z cesty sociálním sítím. Jedině tak ti nebude hrozit chudoba.-))))) Tady si chechtáky nevyděláš. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 17:49:40 | #203107 (4)

Nevím co má konkrétně na mysli , nebo zda mluví obecně a spíš preventivně.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:41:55 | #203126 (3)

No a teď už to víš. Uznal prohru a vítězi pogratuloval. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 08:59:16 | #203025 (2)

Nesouhlasím. Asi jsem to měla napsat jinak.



| Předmět: RE: RE: V aule
13.04.26 09:24:10 | #203029 (1)

Pavel to dělá dobře
Babiš si musí uvědomit, že spratci z Autíčkářů mu z vlády dělají Ein Kessel Buntes



| Předmět: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 13:30:04 | #203058 (2)

Vždyť chválíš to, cos u Zemana kritizoval! 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 16:20:17 | #203075 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 17:51:26 | #203108 (4)

Fakt chceš slyšet , že jde o názornou ukázku otravné neobjektivity a jednostrannosti ? 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 18:02:59 | #203112 (5)

A dokážeš připustit, že každý nemusí být objektivní a může být jednostranný?
Vždyť to je (teď udělám bonmot) každý, teda - - zřejmě kromě tebe




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:56:43 | #203133 (6)

Klidně, protože to přesně děláš. Vybíráš fakta selektivně . To se dá pochopit. Ale proč to děláš tady ? Když víš, že na tebe nikdo nereaguje pozitivně. To se pochopit nedá. A tím děláním ,,bonmotů,, běž do někam.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 20:20:28 | #203138 (7)

Já se ti divím kytičko, že se takovou blbosti vůbec zabýváš, ať ty bludy povídají ti playboys doma svým protějškům, budou obdivováni a chválení, pokud je ten protějšek podobného ražení... *23266* proč ty kraviny prezentuje tady ? Tohle je diskuze a ne žádná skládka odpadu...takže s úsměvem.. *14967*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V…
13.04.26 20:29:12 | #203139 (8)

Já to beru z rezervou)) Je úsměvné, jak se snaží. A když mu něco smáznu...brečí vedle na diskuzi. ))) *23266*
A to, co kdysi kritizoval- teď obhajuje. Například- Zeman je jen loutka, nemá žádné pravomoce. Ale Pávek ....to je jiná )))
takže asi tak .... pokud není osobní a sprostý, ať si žvaní. ,, názor mu nikdo nebere. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
13.04.26 20:34:31 | #203142 (9)

Generál Laudonede skrz vesnici .? *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
13.04.26 20:36:24 | #203143 (10)

Jede skrz vesnici, generál Laudon jede skrz ves... *16224*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
13.04.26 20:39:49 | #203145 (11)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 21:10:04 | #203148 (7)

*33693* A jak jinak než selektivně bych si měl vybírat fakta?????
Nepotřebuju, aby na mě někdo reagoval pozitivně - - diskuze není o přitakávání, ale o výměně odlišných názorů *4585*
Já přece na vaše názory taky nereaguju pozitivně *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:45:15 | #203128 (2)

PePa, si musí uvědomit, že za vládu a to, co se prezentuje na veřejnosti a ve světě ,je odpovědný premiér. A ten nedovolí, aby kdokoliv ohýbal usnesení vlády. Tedy ani prezident. Proto nepojede. Je to preventivní opatření.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:49:11 | #203130 (3)

Kdo je hlava státu?
Kdo zastupuje zemi navenek?
Koho zahraničí uznává pro jeho předešlou činnost?
No, kdyby to někdo nevěděl, tak ---- prezident




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:57:40 | #203134 (4)

Ne))) nebo mi chceš tvrdit, že jsi to stejně viděl i u prezidenta Zemana? *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 21:05:40 | #203147 (5)

samozřejmě
Zeman byl hlava státu a zastupoval zemi navenek - - a samozřejmě i na summitech NATO

Jediné co nebyl uznávaná osobnost - - - ve světě nikdo ho neuznával



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 20:12:20 | #203136 (4)

A přesto má premiér větší zodpovědnost i pravomoce,než prezident! A PP si nebude nikde jen tak, jak ho napadne otvírat chlebárnu. *3467*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 20:32:22 | #203141 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:52:26 | #203132 (3)

Jenže on to pořád nechce pochopit..je úmíněný ..až už to je trapné..ten Babiš to řekl dobře..co by tam dělal ?