A tady je něco k Vrběticím. Od samého počátku tvrdím, že za touto
akcí stojí někdo jiný a že to Rusové neudělali.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=899685945940980&set=a.105112302065019
A tady je něco k Vrběticím. Od samého počátku tvrdím, že za touto
akcí stojí někdo jiný a že to Rusové neudělali.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=899685945940980&set=a.105112302065019
Soudruh Babiš říkal, že jo.
Čert aby se v tom vyznal.
Hrozný, ce se zde za jeho vlády dělo, mělo by se to vyšetřit, nejlépe
ustavit další vyšetřovací komisi ze samých prověřených soudruhů.
https://vlada.gov.cz/cz/clenove-vlady/premier/projevy/premier-byl-to-odporny-a-zcela-neprijatelny-teroristicky-akt--pri-nemz-zemreli-dva-nasi-lide-187857/#
Ono mu nic jiného nezbývalo. Vždyť to přece řekla naše BIS, a té se musí věřit a podle toho jednat.
Tehdy jeho BIS.
BIS podléhá vládě, která je za její činnost zodpovědná.
Něco si přečti. BIS je stát ve státě a dělá si co chce.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1359512455984493&set=a.633370468598699
Nebudu nic číst, zejména ne na debilním fejsbůku.
Za činnost BIS odpovídá vláda. Každá. Tečka.
Asi takto. Facebook sledují miliony a miliony lidí po celém světě. A není debilní. Navíc, já sem dávám takové odkazy, které se týkají nás všech, žádné blbiny. Kdybych sem dávala odkazy ze Seznamu, Novinek...., zřejmě by sis je přečetl hned několikrát. Takže ponech vyloženě na mě, jaké odkazy a odkud sem budu dávat. Buď si ho otevřeš, nebo ne. To záleží vyloženě na tobě.
Přesně tak. Klidně si sem dávej co chceš, klidně i debilní fejsbůk,
který sledují miliardy lidí. Jejich věc. Ovšem zatím není povinné tento
server sledovat, či dokonce se na něm povinně registrovat.
Na mě zase nech, co si mám přečíst a debilní stupidní rypákobůk mi už
nikdy nevnucuj, cokoliv na něm pro mě není argument. A nebo možná je, já
ti to přece neberu, ale jistě bych dokázal na stejném ksichtbůku najít
příspěvek, který bude tvrdit naprostý opak toho, co ty považuješ za
svatou pravdu.
Uklidni se
, jasně ti napsala, že je to jen
tobě- jestli ano, nebo ne.
A přesně stejnej přístup jsi měl i za komančů,když jsme budovali,stavěli a dělali brigády v sobotu v akci Z. Ty jeden ulejvačskej sráči ! A vsadím se že jsi se vykroutil i z vojny,že máš modrou. Je to tak co ?
Kdyby nebyl Babiš přesvědčený o relevanci informací , které měl k dispozici , držel by bobříka mlčení , nebo sladil noty se Zemanem. Jenomže předložený materiál byl natolik průkazný , že na základě toho razantně vyčistil i ambasádu , což ještě nikdo předtím neučinil.
Samé nepřímé důkazy. Chytili někoho? NE! Potrestali viníka? NE!
O tom už jsme debatovali mnohokrát a faktem je , že i na základě všech nepřímých důkazů měli ty Rusy obvinit , bez ohledu na to , že je Rusko nevydalo. Ona v tom byla řádně namočená i firma Imex Groupe s jejími ruskými zaměstnanci, manželi Šapošnikovovi. Je to obrovská neprofesionalita.
To je nějaké moc zamotané. Napřed vadilo , že se zbraně posílaly a po
nástupu Zaorálka , že se naopak dodávky zastaví ? Jak souvisí Nečasova ,
či Babišova vláda, se soukromým zbrojařským byznysem ?
A výsledkem tohoto expozé je, že to nevyhodili Rusové, ale Američané?!
Jediné, co je na tom pravdivé a obecně známé , že muniční sklady nikdy
neměly patřit soukromým firmám , ale naopak měly zůstat armádě , která
zaručovala jejich přísnou ostrahu. Už si přesně nepamatuji, za kterého
ministra k tomu došlo , ale ten má na tom bordelu hlavní podíl viny. Že
Rusové chtěli překazit vyzbrojování povstalců války v Sýrii a Lybii ,
protože tam byli ohrožení jejich lidé , je známo jakbysmet. Bouchnout ale
měl voj. materiál bulharského obchodníka se zbraněmi.
Nečasova vláda vadila M. Zemanovi , ne Američanům. Právě Zeman a Babišův
člověk Šlachta , se postarali o Nečasův konec. Později z toho pokrytecky
udělal Šlachtův kapric.
https://www.echo24.cz/a/iEFqd/zeman-se-omluvil-necasovi-byla-chyba-verit-slachtovi-a-istvanovi-slo-o-provokaci-vuci-ods