Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204456

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
05.05.26 17:41:21 | #204456
Reakce na příspěvek #204428

Slávo, a zdroj máš jako kde??
(asi to bude tvé oblíbené neČT24/Sputnik, viť)



| Předmět: RE: RE:
05.05.26 17:46:14 | #204457 (1)

K všeobecně známým informacím je zdroj zbytečný, to bys ty židobolševiku měl vědět! *35063* *35063* *35063*



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 08:26:05 | #204469 (1)

Zdrojem se nezabývej, ale tím, co bylo někým řečeno nebo napsáno. Zda je to pravdivé nebo není. Ty máš zdroje z Novinek, Médium, Fórum24, Manipulátoři....., která třeba já nepokládám za pravdivá a objektivní média, ale manipulovatelná. A ty té manipulaci podléháš takovým způsobem, až je to neuvěřitelné. Vlastní mozek nepoužíváš, ty se spokojíš s tím, co ti oni předloží.



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 10:07:24 | #204471 (2)

*5650* *33572* *5650* Už?
Už se můžu začít smát? *27482*
´´*zdrojem se nazabývej*´´ - to ti nakukal kdo, takovou krawinu?
Právě zdroj je důležitej - - pokud semka někdo dává příspěvky z proruských webů a profilů, nebo dezinformačních zdrojů, lze oběktivně hovořit o mírně řečeno pomatené mysli, nebo ruské páté koloně *4585*
Jinak - s tím používáním vlastního mozku -- to se ti fakt povedlo -- gratulki *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 10:20:32 | #204472 (3)

Musím se ti smát. Máš vymytou hlavu z těch svých protiruských a protičeských webů a profilů, a nejsi schopný rozeznat informaci od dezinformace. S používáním vlastního mozku nemám problém, protože se dokáži vyjádřit ke všemu vlastními slovy. Čehož právě ty nejsi schopen.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 10:37:24 | #204476 (4)

Komiku *33886*
Ty se vyjadřuješ vlastními slovy maximálně tak k mojí maličkosti (a ještě nesmyslně)
K tématu (i k tvému vlastnímu) se nevyjadřuješ vůbec