Slávo, a zdroj máš jako kde??
(asi to bude tvé oblíbené neČT24/Sputnik, viť)
Slávo, a zdroj máš jako kde??
(asi to bude tvé oblíbené neČT24/Sputnik, viť)
K všeobecně známým informacím je zdroj zbytečný, to bys ty
židobolševiku měl vědět!

Zdrojem se nezabývej, ale tím, co bylo někým řečeno nebo napsáno. Zda je to pravdivé nebo není. Ty máš zdroje z Novinek, Médium, Fórum24, Manipulátoři....., která třeba já nepokládám za pravdivá a objektivní média, ale manipulovatelná. A ty té manipulaci podléháš takovým způsobem, až je to neuvěřitelné. Vlastní mozek nepoužíváš, ty se spokojíš s tím, co ti oni předloží.
Už?
Už se můžu začít smát? 
´´*zdrojem se nazabývej*´´ - to ti nakukal kdo, takovou krawinu?
Právě zdroj je důležitej - - pokud semka někdo dává příspěvky
z proruských webů a profilů, nebo dezinformačních zdrojů, lze oběktivně
hovořit o mírně řečeno pomatené mysli, nebo ruské páté koloně 
Jinak - s tím používáním vlastního mozku -- to se ti fakt povedlo
-- gratulki 
Musím se ti smát. Máš vymytou hlavu z těch svých protiruských a protičeských webů a profilů, a nejsi schopný rozeznat informaci od dezinformace. S používáním vlastního mozku nemám problém, protože se dokáži vyjádřit ke všemu vlastními slovy. Čehož právě ty nejsi schopen.
Komiku 
Ty se vyjadřuješ vlastními slovy maximálně tak k mojí maličkosti (a
ještě nesmyslně)
K tématu (i k tvému vlastnímu) se nevyjadřuješ vůbec