Zdrojem se nezabývej, ale tím, co bylo někým řečeno nebo napsáno. Zda je to pravdivé nebo není. Ty máš zdroje z Novinek, Médium, Fórum24, Manipulátoři....., která třeba já nepokládám za pravdivá a objektivní média, ale manipulovatelná. A ty té manipulaci podléháš takovým způsobem, až je to neuvěřitelné. Vlastní mozek nepoužíváš, ty se spokojíš s tím, co ti oni předloží.



