Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204491

Zobrazit vše


| Předmět:
06.05.26 14:19:25 | #204491

Skutečnost, že soudce Šott uvedl, že Janu Nagyovou odsuzuje de facto proti své vůli, pouze proto, že mu to uložil Vrchní soud, je nejlepším důkazem toho, že jsme o imunitě pro premiéra rozhodli zcela správně.
Přesně pro tyto případy pochybných kauz ji v Ústavě máme.
( Jindřich Rajchl) - citace



| Předmět: RE:
06.05.26 14:24:27 | #204492 (1)

..četla jsem to Rajchl to řekl správně.



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 14:29:33 | #204493 (2)

Začíná to být velmi zajímavé. A vidělas tu reklamu s Pávkem? Poláci se divili)))) *2*



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 14:30:48 | #204494 (3)
| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 18:00:07 | #204507 (3)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: 23:43:30 Útoky na osobnost / Verbal harassment



| Předmět: RE:
06.05.26 15:25:06 | #204495 (1)

Vrchní soud je pod vlivem generála v záloze a je načase uvažovat o změně pravidel jmenování jednotlivých soudců.



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 16:15:34 | #204497 (2)

Neboj, on si to Babiš ošéfuje

*6478* Únik z kauzy Čapí hnízdo: Babišův ministr mění nenápadný paragraf *6478*

Ve chvíli, kdy vrchní soud dal nižšímu stanovisko, aby byl Andrej Babiš v budoucnu uznán vinným, ministr spravedlnosti navrhuje změnu. Chce soudce zbavit povinnosti respektovat odvolací instanci, pokud je zaváže, jak rozhodnout.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-unik-z-kauzy-capi-hnizdo-babisuv-ministr-meni-nenapadny-paragraf-305469#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest310_treti_wallpaper_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 21:22:14 | #204514 (3)

To je moc dobře 👍 konečně se soudy přestanou zabývat prkotinami a začnou naplno vysetřovat Dozimetr a bitcoiny 👍👍



| Předmět: RE:
06.05.26 16:24:35 | #204498 (1)

A jak to - na rozdíl od našeho veleúspěšného právníka - vidí v zahtaničí?

„Podvod, do něhož je zapleten populistický vůdce Babiš.“ Tak nyní o Čapím hnízdě píšou v zahraničí

Městský soud v Praze uznal europoslankyni Janu Nagyovou vinnou v kauze dotačního podvodu kolem Babišovy luxusní farmy Čapí hnízdo. Odsoudil ji k podmínce a pokutě. Vůdce hnutí ANO a premiér Andrej Babiš hovoří poněkud nesmyslně o politickém procesu, zatímco zahraniční média a agentury popisují českou ostudu, kdy v čele vlády stojí člověk spojený s korupcí, což potvrzuje i výsledek soudního řízení.
Agentura AP upozorňuje, že se Babiš vyhnul odsouzení jen díky poslanecké imunitě.

Agentura AP zmiňuje premiéra Babiše jako „populistického vůdce“ a „populistického miliardáře“ a stručně informuje o tom, že Andrej Babiš bude postaven před soud až po skončení svého funkčního období v roce 2029. Zároveň AP upozorňuje na paradox, že Evropský parlament své europoslankyni imunitu zrušil a na rozdíl od Poslanecké sněmovny PČR ji vydal k soudu.

https://www.forum24.cz/podvod-do-nehoz-je-zapleten-populisticky-vudce-babis-tak-nyni-o-capim-hnizde-pisou-v-zahranici?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 16:34:37 | #204499 (2)

Prdelová agentura, stejná jako žurnalistická stoka Forum24.



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 16:45:16 | #204501 (3)

Jestli chceš poznat skutečnou stoku, zajdi na kanály jako třeba XTV *20363*



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 17:55:29 | #204506 (3)

Hlas lidu - hlas boží?

Jiří Hlavatý
Soudem uznaný lhář, podvodník a zloděj, který si nacpává kapsy miliardama ze státního rozpočtu (proti tomu je totiž "čapák" s ukradenýma 50ti mega, jako když plivne do stromovky) tak tento "velkozloděj" tady kňourá, cosi o politických procesech - zrovna on sám, který se nejvíc angažuje v tom, aby ty procesy byly politické aby je z pozice premiéra, který má páky na to, jak ovládat lidi kteří šéfují justici a dalším orgánům, mohl nechat nějak vyšumět a aby si ten výsledek dokázal ohnout a přizpůsobit tak, aby se mu to hodilo do krámu. Co už může být na procesu víc politické, než právě to zasahování Babiše do všech kauz, které se týkají jeho, a Agrofertu a ovlivňování všech výsledků z pozice vysoké funkce v politice..

https://www.lide.cz/profil/jiri-hlavaty-5690f286ba343ebd54d8c3ce44cb9d7ec0a7784cab2e58106de6/prispevek/Q29tbWVudE5vZGU6NzMzOTk3Mzcz



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:26:37 | #204515 (4)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: 23:40:37 Hanobení národa / rasy / etnické skupiny (§355, §356)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:34:10 | #204516 (5)

Hlavatý - asociální krypl,který se snažil do příloh zákona,jako přílepek přilepit svůj dodatek,že lidi z náročných profexí budou dřít až do 65 let. Obyčejný asociální a arogantní dobytek. Aspon je videt kdo tady tuhle žumpu cituje,to o dotyčném lecos vypovídá



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:38:05 | #204518 (6)

Moment,to je Jákob,to je ten druhej dement. Ale oba si můžou podat ruce. To jsou jen škůdci téhle země kteří se řídí heslem "čím hůře pro lidi v ČR,tak tím lépe pro nás"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:34:46 | #204517 (5)

Slávo, Babiš je buzerant?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:39:00 | #204519 (6)

"Ne,myslel Hlavatého,ty tupče"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:45:07 | #204522 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 08:10:44 | #204543 (8)

Sleduji tvoje výplody, které píšeš sám za sebe. Většinou je to jedna věta, protože víc jich nesesmolíš. A ještě ubohá. Dokonce jsi si zde přivlastnil i Krakovo - viť. Úsměvné, řekla bych.