Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204506

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 17:55:29 | #204506
Reakce na příspěvek #204499

Hlas lidu - hlas boží?

Jiří Hlavatý
Soudem uznaný lhář, podvodník a zloděj, který si nacpává kapsy miliardama ze státního rozpočtu (proti tomu je totiž "čapák" s ukradenýma 50ti mega, jako když plivne do stromovky) tak tento "velkozloděj" tady kňourá, cosi o politických procesech - zrovna on sám, který se nejvíc angažuje v tom, aby ty procesy byly politické aby je z pozice premiéra, který má páky na to, jak ovládat lidi kteří šéfují justici a dalším orgánům, mohl nechat nějak vyšumět a aby si ten výsledek dokázal ohnout a přizpůsobit tak, aby se mu to hodilo do krámu. Co už může být na procesu víc politické, než právě to zasahování Babiše do všech kauz, které se týkají jeho, a Agrofertu a ovlivňování všech výsledků z pozice vysoké funkce v politice..

https://www.lide.cz/profil/jiri-hlavaty-5690f286ba343ebd54d8c3ce44cb9d7ec0a7784cab2e58106de6/prispevek/Q29tbWVudE5vZGU6NzMzOTk3Mzcz



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:26:37 | #204515 (1)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: 23:40:37 Hanobení národa / rasy / etnické skupiny (§355, §356)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:34:10 | #204516 (2)

Hlavatý - asociální krypl,který se snažil do příloh zákona,jako přílepek přilepit svůj dodatek,že lidi z náročných profexí budou dřít až do 65 let. Obyčejný asociální a arogantní dobytek. Aspon je videt kdo tady tuhle žumpu cituje,to o dotyčném lecos vypovídá



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:38:05 | #204518 (3)

Moment,to je Jákob,to je ten druhej dement. Ale oba si můžou podat ruce. To jsou jen škůdci téhle země kteří se řídí heslem "čím hůře pro lidi v ČR,tak tím lépe pro nás"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:34:46 | #204517 (2)

Slávo, Babiš je buzerant?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:39:00 | #204519 (3)

"Ne,myslel Hlavatého,ty tupče"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 21:45:07 | #204522 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 08:10:44 | #204543 (5)

Sleduji tvoje výplody, které píšeš sám za sebe. Většinou je to jedna věta, protože víc jich nesesmolíš. A ještě ubohá. Dokonce jsi si zde přivlastnil i Krakovo - viť. Úsměvné, řekla bych.