Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204526

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
06.05.26 22:38:24 | #204526
Reakce na příspěvek #204523

Dám za to krk, že ani jeden z těch uvedených neměl žádného člena rodiny koncentračním táboře a nebo jsou to ti, co se málo modlí a nebo zase tuze chlastají, že už zapomněli na ta strašná léta, která se nesmí u nikdy opakovat. Stačí si přečíst, kdo v tom seznamu figuruje..Málo četli o historii II. světové a já bych těmto intelektuálům doporučila dostaveníčko v Bavorsku jako kolébce fašismu, aby se všichni cítili jako doma *4186*



| Předmět: RE: RE:
06.05.26 22:59:09 | #204528 (1)

*4585* *33572* *4585*
Jasně! V tom seznamu je to samej blb (co neumí číst) a absolvent Vysoké školy života *4585* *27482* *27473*



| Předmět: RE: RE: RE:
06.05.26 23:14:37 | #204529 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
06.05.26 23:16:40 | #204531 (3)

Jo, ovšem *18394*
Třeba takovej Milan Uhde, to je krásnej exemplář dezoláta a kolabotanta *6914*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 14:19:25 | #204563 (4)

Takových exemplářů najdeš povícero. Ale ty najdeš u opozice a jejich podporovatelů. Ten seznam osob, kteří se pod tu pozvánku podepsali jsi si přečetl? Je tam podepsán někdo z podporovatelů současné vlády?



| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.26 09:10:34 | #204547 (2)

Jediný kdo tam chybi, jsi ty !!! Bys jistě všem ukázal, zač je toho loket ( další mudrc ) a koukej se pořádně poklonit a poděkovat náckům, za co se zasloužili....ty taky nebudeš moc chytrý, viď ? Neboj, doučit se možná ještě stačíš... *4302*