Dám za to krk, že ani jeden z těch uvedených neměl žádného člena
rodiny koncentračním táboře a nebo jsou to ti, co se málo modlí a nebo
zase tuze chlastají, že už zapomněli na ta strašná léta, která se nesmí
u nikdy opakovat. Stačí si přečíst, kdo v tom seznamu figuruje..Málo
četli o historii II. světové a já bych těmto intelektuálům doporučila
dostaveníčko v Bavorsku jako kolébce fašismu, aby se všichni cítili jako
doma 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)




